» » Законопроект про нацбезпеку з’явиться в Раді до кінця тижня

Законопроект про нацбезпеку з’явиться в Раді до кінця тижня

Автор: Журналіст від 12-02-2018, 21:16
 
 
  Законопроект про нацбезпеку та оборону України можуть зареєструвати до кінця тижня.
 
  Такий прогноз у неділю в ефірі програми «Завтра» ( спільний проект «Радіо Свобода» та телеканалу «112 Україна») озвучив народний депутат, член комітету з питань нацбезпеки і оборони, перший заступник керівника фракції "Народний фронт”, Андрій Тетерук. 
 
  «Я абсолютно впевнений, що наступного тижня він буде підписаний і направлений до парламенту, і всі народні депутати, які вболівають за стан національної безпеки і оборони, зможуть його ретельно вивчити, і це дозволить в найближчий тиждень, який ми будемо працювати в парламенті, внести його в порядок денний і проголосувати в першому читанні», – сказав Тетерук.

  Народний депутат також запевнив, що ніхто «не нав’язує» Україні ухвалення цього законопроекту: «Правда в тому, що законопроект розробляється нашими спеціалістами в тісній кооперації з західними партнерами. Цілком природньо, що такі масштабні законопроекти на рівні розробки ми погоджуємо з нашими основними союзниками: США, ЄС».

  Наразі в Україні є чинним закон про нацбезпеку від 2003 року. Зокрема, в ньому залишився абзац про дотримання угод щодо тимчасового розташування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України.

  Проект нового закону Про національну безпеку та оборону схвалили в середині січня 2018 року. 

  Згодом після зустрічі міністра оборони Степана Полторака з керівником оборонного відомства США Джеймсом Маттісом, президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення РНБО, яке стосується саме цього документа, і наголосив, що цей національний законодавчий акт має відповідати та забезпечувати реформування всього сектору безпеки і оборони України та сприяти покращенню співпраці з країнами НАТО. 
 
 
 
Джерело: skadnews.in.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий