» » На власників “євроблях” чекають сумні перспективи

На власників “євроблях” чекають сумні перспективи

Автор: Журналіст від 12-02-2018, 09:52
 
 
  Чиновники придумали, як боротися з власниками машин, які незаконно перебувають в Україні. В парламент внесли законопроект, який передбачає ряд "сюрпризів”  для власників автомобілів з іноземною реєстрацією.

  Документом пропонується заборонити передавати право управління автомобілем стороннім особам. Тобто, користуватися машиною з іноземною реєстрацією зможе тільки нерезидент, який перетнув кордон.

  Як зазначила голова Комітету ВРУ з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, тимчасове ввезення таких авто буде вводитися з обмеженням для осіб, які можуть користуватися такими автомобілями. Таким чином передавати в управління громадянину України такий автомобіль буде неможливо.

  Також народні обранці розглядають варіант введення норми, у відповідності до якої правоохоронці зможуть затримувати автомобіль і транспортувати його до кордону.

  Проектом закону також передбачено тимчасове зниження ставок ввезення для таких автомобілів, тож власники зможуть розмитнити їх дешевше, ніж зараз. Розраховувати платіж будуть, виходячи з віку авто.

  Нагадаємо, власники авто на єврономерах провели масові акції в українських містах, щоб привернути увагу до проблеми так званих "євроблях”. Але законопроект, який би поставив крапку в проблемі, поки не зареєстрований у парламенті.
 
 
 
Джерело: narodna-pravda.ua
 
 
 
 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий