» » 14 лютого на центральній площі Скадовська стоятиме локація, де люди будуть залишати свої думки про місто у формі сердець

14 лютого на центральній площі Скадовська стоятиме локація, де люди будуть залишати свої думки про місто у формі сердець

Автор: Журналіст від 12-02-2018, 08:40
 
 
  За що українці люблять свої міста, за що скадовчани люблять своє місто? Що потрібно зробити, аби любити своє місто ще більше? Команда ВІ «Активна Громада» проводить Всеукраїнську акцію, щоб дізнається в мешканців міст про їхні прагнення. У Скадовську регіональні координатори "Активної громади" теж оголосили таку акцію.

  ДАТА: 14 лютого 2018 року.

  МІСЦЕ: м. Скадовськ, центральна площа

  ЧАС: 12:00

  Мета акції – дізнатися думку громадян, за що саме вони люблять своє місто, і що вони хотіли б змінити на краще. А також познайомити громадян із новим інструментом комунікації з владою та вирішенням проблем – публічними консультаціями.

  Акція буде проводиться паралельно в 26 містах у всіх куточках країни.

  На площі стоятиме локація, де люди будуть залишати свої думки про місто у формі сердець. Також вони зможуть розмістити там свої прохання/ побажання щодо вирішення певних проблем у місті.

  Під час дійства громадяни дізнаються про інструмент «Ваша Думка», який розроблений з метою створення умов для діалогу між громадянами й тими, хто приймає рішення. Окрім того, детальніше дізнаються про можливість долучитися до обговорення питань, які будуть виноситися на публічні консультації з громадянами.

  До участі запрошуються мешканці Скадовська, громадські активісти, ЗМІ та всіх небайдужі! Акція відбуватиметься у межах проекту «Задай курс владі».
 
  Довідка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності ГО «ВГО «Інститут «Республіка».    

  Проект «Задай курс владі» впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).
 
 
 
Джерело: skadnews.in.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий