» » Вибори російського "царя" в Криму нелегітимні

Вибори російського "царя" в Криму нелегітимні

Автор: Журналіст від 10-02-2018, 16:05
 
 
 
  Україна очікує жорсткої реакції західної спільноти на вибори російського президента на українській території.

  Про це заявив керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак з трибуни парламенту.

  "Ми очікуємо жорсткої реакції західних партнерів на призначення виборів російського президента на українській території",  - сказав він.

  Максим Бурбак зазначив, що лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк, який зараз перебуває в Вашингтоні, серед інших, актуалізує питання нелегітимності російських виборів на території Криму.

  "Має бути висловлена жорстка позиція з боку наших західних партнерів, з боку США, щодо того, що вибори на українській території можуть проводитися тільки по відношенню до Президента України, а не президента Росії", - наголосив керівник фракції.

  Він також зауважив, що питання курсу України в НАТО залишається і надалі актуальним.

  "Ще одним питанням перемовин є стратегічний курс України в НАТО. Необхідно підписати з Альянсом план дій щодо членства України в НАТО і дати чіткий сигнал всьому світу про мету України",  - наголосив керівник фракції.

  Він нагадав, що "Народний фронт" ініціює звернення Верховної Ради  до міжнародної спільноти про недопущення і невизнання виборів російського президента на українській території.

  "Вчора ми остаточно розблокували прийняття закону про тимчасово окуповані території. Ми визнали Росію країною агресором, а Донбас і Крим – окупованими територіями. Перевибори російського "царя" на українській землі є незаконні, а відтак унеможливлюють визнання їхніх результатів",  - наголосив керівник фракції.
 
 

 
 
 Джерело: nfront.org.ua


реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий