» » На Херсонщині скоєно розбійний напад на будинок голови райдержадміністрації

На Херсонщині скоєно розбійний напад на будинок голови райдержадміністрації

Автор: Журналіст від 11-02-2018, 13:06
 
 
  Серія розбійних нападів в Генічеському районі призвела до чергової події. Вчора, 9 лютого, близько 13 години було вчинено розбійний напад на будинок в селі Стрілкове, в якому проживає голова Генічеської райдержадміністрації Олександр Воробйов.

   Як стало відомо «Новому Візиту», в цей час керівник району знаходився на нараді з силовиками у губернатора Херсонської області.

   Група невідомих в балаклавах проникла в приміщення, після чого зав'язалася бійка з охороною. Відеокамери зафіксували нападників і безпосередньо сутичку з охороною. На місці злочину нападники залишили речові докази. Погрожуючи предметами, схожими на зброю, злочинцям вдалося втекти.

  В даний час проводяться слідчо-оперативні дії та пошукові заходи на Арабатській стрілці. Задіяні сили і засоби місцевої та обласної поліції.

  «Якщо напад скоєно з метою мене залякати, то це марна трата часу. За що я дійсно переживаю, так це за життя моїх рідних і близьких і за людей, що забезпечують охорону. Моє завдання - навести порядок в Генічеському районі та забезпечити безпеку кожного його жителя. Сподіваюся, що в цьому допоможе випадок, який торкнувся і мене", - прокоментував подія голова Генічеської РДА Олександр Воробйов.

   Що було метою злочину - дочекатися всередині будинку Олександра Воробйова або інші мотиви, покаже слідство.

  Зазначимо, що днями в Новоолексіївці у дворі власного будинку був по-звірячому вбитий відомий викладач фізкультури ПТУ №23.
 
 
 
Джерело: www.vizit.ks.ua
Сначала зайдите на главные новости Херсона, Херсонская городская газета и останетесь здесь навсегда
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий
Цитата
  • Группа: Гости
  • ICQ: {icq}
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Комментариев: 0
  • Публикаций: 0
^
Щось мені підказує, що той напад організував сам воробйов, для того щоб виправдати утримування охорони. Головне, як це все співпало з проведенням наради у губернатора з силовиками. Одним словом - клоун.