» » Олімпіада-2018: повний розклад зимових змагань

Олімпіада-2018: повний розклад зимових змагань

Автор: Журналіст від 9-02-2018, 11:13
 
 
  Незважаючи на те, що Олімпійські ігри 2018 року у Пхьончхані офіційно розпочнуться сьогодні, у п’ятницю, 9 лютого, ще у середу на свої змагальні траси та трампліни вийшли біатлоністи, саночники та стрибуни з трампліна. Саме вони першими провели офіційні тренування перед стартом Олімпіади.

  Церемонія відкриття XXIII Зимових Олімпійських ігор розпочнеться, як уже було вказано, у п’ятницю, о 13:00 за київським часом (о 20:00 за місцевим). Церемонія ж закриття запланована на 25 лютого (початок – також о 13:00 за Києвом).

  Усього у Пхьончхані-2018 розіграють 102 комплекти нагород. У таких дисциплінах як біатлон, лижні перегони, хокей із шайбою, фристайл, фігурне катання, бобслей, санний спорт, скелетон, ковзанярський спорт, шорт-трек, керлінг, гірськолижний спорт, сноубординг, стрибки з трампліна, лижне двоборство.

  Україну у Кореї представлятимуть 33 атлети. Саме стільки спортсменів виконали умови кваліфікаційного відбору міжнародних федерацій із зимових видів спорту, виборовши відповідні ліцензії. Українські олімпійці змагатимуться у дев’яти видах спорту з 15-ти.

  Також вже  можна ознайомитися з повним розкладом змагань на Зимових Олімпійських іграх у Пхьончхані. Зауважимо, що час вказано київський.

8 лютого
02:05Керлінг, змішані команди, груповий етап
13:05Керлінг, змішані команди, груповий етап
13:05Стрибки з трампліна, чоловіки, нормальний трамплін, кваліфікація

9 лютого
01:35Керлінг, змішані команди, груповий етап
03:00Фігурне катання, командні змагання, чоловіча одиночна коротка програма
03:00Фристайл, жінки, могул, кваліфікація
04:45Фристайл, чоловіки, могул, кваліфікація
04:45Фігурне катання, командні змагання, коротка програма у спортивних пар
06:35Керлінг, змішані команди, груповий етап
13:00Церемонія відкриття

10 лютого
02:05Керлінг, змішані команди, груповий етап
03:00Сноубординг, чоловіки, слоупстайл, кваліфікація
06:00Сноубординг, чоловіки, слоупстайл, кваліфікація
09:15Лижні перегони, жінки, скіатлон, медалі
09:40Хокей, жінки, груповий етап
12:00Шорт-трек, чоловіки, 1,500м, кваліфікація
12:10Санний спорт, заїзди 1 і 2 у чоловіків-одиночників
12:44Шорт-трек, жінки, 500м, кваліфікація
13:00Ковзанярський спорт, жінки, 3,000м, медалі
13:05Керлінг, змішані команди, груповий етап
13:15Біатлон, жінки, спринт, 7,5км, медалі
13:52Шорт-трек, жінки, естафета 3,000м, кваліфікація
14:10Хокей, жінки, груповий етап
14:28Шорт-трек, чоловіки, 1,500м, медалі
14:35Стрибки з трампліна, чоловіки, нормальний трамплін, медалі

11 лютого
02:05Керлінг, змішані команди, груповий етап
03:00Фігурне катання, командні змагання, коротка програма танцювальних пар на льоду
03:00Сноубординг, чоловіки, слоупстайл, медалі
04:00Гірськолижний спорт, чоловіки, швидкісний спуск, медалі
04:45Фігурне катання, командні змагання, жіноча одиночна коротка програма
06:30Сноубординг, жінки, слоупстайл, кваліфікація
06:40Фігурне катання, командні змагання, довільна програма спортивних пар
08:15Лижні перегони, чоловіки, скіатлон, медалі
09:00Ковзанярський спорт, чоловіки, 5,000м, медалі
09:40Хокей, жінки, груповий етап
12:30Фристайл, жінки, могул, кваліфікація 2
13:00Санний спорт, заїзди 3 та 4 у чоловіків-одиночників, медалі
13:05Керлінг, змішані команди, груповий етап
13:15Біатлон, чоловіки, спринт, 10км, медалі
14:10Хокей, жінки, груповий етап
15:10Фристайл, жінки, могул, медалі

12 лютого
02:05Керлінг, змішані команди, вирішальні поєдинки
03:00Фігурне катання, командні змагання, чоловіча одиночна довільна програма
03:00Сноубординг, жінки, слоупстайл, медалі
03:15Гірськолижний спорт, жінки, гігантський слалом, спроба 1
04:10Фігурне катання, командні змагання, жіноча одиночна довільна програма
05:20Фігурне катання, командні змагання, довільна програма танцювальних пар на льоду, медалі
06:30Сноубординг, жінки, хафпайп, кваліфікація
06:45Гірськолижний спорт, жінки, гігантський слалом, спроба 2, медалі
09:40Хокей, жінки, груповий етап
12:10Біатлон, жінки, гонка переслідування, 10км, медалі
12:30Фристайл, чоловіки, могул, кваліфікація 2
12:50Санний спорт, заїзди 1 і 2 у жінок-одиночниць
13:05Керлінг, змішані команди, вирішальні поєдинки
13:35Стрибки з трампліна, жінки, нормальний трамплін, медалі
14:00Біатлон, чоловіки, гонка переслідування, 12,5км, медалі
14:30Хокей, жінки, груповий етап
14:10Ковзанярський спорт, жінки, 1,500м, медалі
15:10Фристайл, чоловіки, могул, медалі

13 лютого
02:05Керлінг, змішані команди, медалі
03:00Сноубординг, жінки, хафпайп, медалі
04:30Гірськолижний спорт, чоловіки, комбінація, швидкісний спуск
06:00Сноубординг, чоловіки, хафпайп, кваліфікація
08:00Гірськолижний спорт, чоловіки, комбінація, слалом, медалі
09:40Хокей, жінки, груповий етап
10:30Лижні перегони, спринт, жінки та чоловіки, кваліфікація
12:00Шорт-трек, жінки, 500м, кваліфікація
12:26Шорт-трек, чоловіки, 1,000м, кваліфікація
12:30Санний спорт, заїзди 3 та 4 у жінок-одиночниць, медалі
13:00Ковзанярський спорт, чоловіки, 1,500м, медалі
13:05Керлінг, змішані команди, медалі
13:32Шорт-трек, чоловіки, естафета, 5,000м, кваліфікація
14:10Хокей, жінки, груповий етап
14:11Шорт-трек, жінки, 500м, медалі
14:25Лижні перегони, жінки, спринт, медалі
14:34Лижні перегони, чоловіки, спринт, медалі

14 лютого
02:05Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап
03:00Фігурне катання, коротка програма спортивних пар
03:15Гірськолижний спорт, жінки, слалом, спроба 1
03:30Сноубординг, чоловіки, хафпайп, медалі
05:10Хокей, чоловіки та жінки, груповий етап
06:45Гірськолижний спорт, жінки, слалом, спроба 2, медалі
07:05Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап
08:00Лижне двоборство, нормальний трамплін
09:40Хокей, чоловіки та жінки, груповий етап
10:45Лижне двоборство, гонка 10км, медалі
12:00Ковзанярський спорт, жінки, 1,000м, медалі
13:05Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап
13:05Біатлон, жінки, індивідуальна гонка, 15км
13:20Санний спорт, заїзди 1 і 2 у двійок, медалі
14:10Хокей, чоловіки та жінки, груповий етап

15 лютого
02:05Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап
03:00Скелетон, заїзди 1 і 2 у чоловіків
03:30Фігурне катання, довільна програма спортивних, медалі
04:00Гірськолижний спорт, чоловіки, супергігант
04:00Сноубординг, чоловіки, крос, кваліфікація
05:10Хокей, чоловіки та жінки, груповий етап
07:05Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап
07:45Сноубординг, чоловіки, крос, медалі
08:30Лижні перегони, жінки, 10км, медалі
09:40Хокей, чоловіки та жінки, груповий
13:00Ковзанярський спорт, чоловіки, 10,000м, медалі
13:00Біатлон, чоловіки, індивідуальна гонка, 20км, медалі
13:00Фристайл, жінки, акробатика, кваліфікація
13:05Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап
14:10Хокей, чоловіки та жінки, груповий етап
14:30Санний спорт, командна естафета, медалі

16 лютого
02:05Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап
02:30Скелетон, заїзди 3 та 4 у чоловіків, медалі
03:00Фігурне катання, чоловіча одиночна коротка програма
03:00Сноубординг, жінки, крос, кваліфікація
05:10Хокей, чоловіки, груповий етап
05:56Сноубординг, жінки, крос, медалі
07:05Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап
08:00Лижні перегони, чоловіки, 15км, медалі
09:40Хокей, чоловіки, груповий етап
13:00Ковзанярський спорт, жінки, 5,000м, медалі
13:00Фристайл, жінки, акробатика, медалі
13:05Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап
13:15Стрибки з трампліна, чоловіки, великий трамплін, кваліфікація
13:20Скелетон, заїзди 1 і 2 у жінок
14:10Хокей, чоловіки, груповий етап

 17 лютого
02:05Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап
03:00Фігурне катання, чоловіча одиночна довільна програма, медалі
03:00Фристайл, жінки, слоупстайл, кваліфікація
04:00Гірськолижний спорт, жінки, супергігант, медалі
05:10Хокей, чоловіки та жінки, груповий етап і чвертьфінали
06:00Фристайл, жінки, слоупстайл, медалі
07:05Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап
09:40Хокей, чоловіки та жінки, груповий етап і чвертьфінали
11:30Лижні перегони, жінки, естафета 4х5км, медалі
12:00Шорт-трек, жінки, 1,500м, кваліфікація
12:44Шорт-трек, чоловіки, 1,000м, кваліфікація
13:00Фристайл, чоловіки, акробатика, кваліфікація
13:05Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап
13:15Біатлон, жінки, гонка з масовим стартом, 12,5км, медалі
13:20Скелетон, заїзди 3 та 4 у жінок, медалі
14:10Хокей, чоловіки та жінки, груповий етап і чвертьфінали
14:11Шорт-трек, жінки, 1,500м, медалі
14:26Шорт-трек, чоловіки, 1,000м, медалі
14:30Стрибки з трампліна, чоловіки, великий трамплін, медалі

18 лютого
02:05Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап
03:00Фристайл, чоловіки, слоупстайл, кваліфікація
03:15Гірськолижний спорт, чоловіки, гігантський слалом, спроба 1
05:10Хокей, чоловіки, груповий етап
06:15Фристайл, чоловіки, слоупстайл, медалі
06:45Гірськолижний спорт, чоловіки, гігантський слалом, спроба 2, медалі
07:05Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап
08:15Лижні перегони, чоловіки, естафета 4х10км, медалі
09:40Хокей, чоловіки, груповий етап
13:00Фристайл, чоловіки, акробатика, медалі
13:05Бобслей, заїзди 1 і 2 у чоловіків-двійок
13:05Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап
13:15Біатлон, чоловіки, гонка з масовим стартом, 15км, медалі
13:56Ковзанярський спорт, жінки, 500м, медалі
14:10Хокей, чоловіки, груповий етап

19 лютого
02:05Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап
02:30Сноубординг, жінки, біг-ейр, кваліфікація
03:00Фристайл, жінки, хафпайп, кваліфікація
03:00Фігурне катання, коротка програма танцювальних пар на
06:10Хокей, жінки, вирішальні поєдинки
07:05Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап
13:05Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап
13:15Бобслей, заїзди 3 та 4 у чоловіків-двійок, медалі
13:53Ковзанярський спорт, чоловіки, 500м, медалі
14:10Хокей, жінки, вирішальні поєдинки
14:30Стрибки з трампліна, командні чоловічі змагання, великий трамплін, медалі

20 лютого
02:05Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап
03:00Фігурне катання, довільна програма танцювальних пар на льоду, медалі
03:30Фристайл, жінки, хафпайп, медалі
05:10Хокей, чоловіки, змагання за вихід у плей-офф
06:00Фристайл, чоловіки, хафпайп, кваліфікація
07:05Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап
09:40Хокей, чоловіки, змагання за вихід у плей-офф
12:00Шорт-трек, жінки, 1,000м, кваліфікація
12:00Лижне двоборство, великий трамплін
12:45Шорт-трек, чоловіки, 500м, кваліфікація
13:05Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап
13:15Біатлон, змішана естафета, 2х6км+2х7,5км, медалі
13:33Шорт-трек, жіноча естафета, 3,000м, медалі
13:50Бобслей, заїзди 1 і 2 у жінок-двійок
14:10Хокей, чоловіки, змагання за вихід у плей-офф
14:45Лижне двоборство, гонка 10км, медалі

21 лютого
02:05Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап
02:30Сноубординг, чоловіки, біг-ейр, кваліфікація
03:00Фігурне катання, жіноча одиночна коротка програма
04:00Гірськолижний спорт, жінки, швидкісний спуск, медалі
05:10Хокей, чоловіки, вирішальні поєдинки
06:15Фристайл, чоловіки, скі-крос, кваліфікація
07:05Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап
07:35Фристайл, чоловіки, скі-крос, медалі
09:40Хокей, жінки, вирішальні поєдинки, медалі
10:00Лижні перегони, жінки та чоловіки, командний спринт, кваліфікація
12:00Лижні перегони, жінки, командний спринт, медалі
12:30Лижні перегони, чоловіки, командний спринт, медалі
13:05Керлінг, жінки та чоловіки, груповий етап
13:40Бобслей, заїзди 3 та 4 у жінок-двійок, медалі
14:10Хокей, чоловіки, вирішальні поєдинки
14:52Ковзанярський спорт, жіноча командна гонка, медалі
15:11Ковзанярський спорт, чоловіча командна гонка, медалі

22 лютого
02:05Керлінг, жінки та чоловіки, вирішальні поєдинки
03:15Гірськолижний спорт, чоловіки, слалом, спроба 1
04:30Фристайл, чоловіки, хафпайп, медалі
05:00Сноубординг, паралельний гігантський слалом, жінки та чоловіки, кваліфікація
06:10Хокей, жінки, медалі
06:45Гірськолижний спорт, чоловіки, слалом, спроба 2, медалі
09:30Лижне двоборство, командні змагання, великий трамплін
12:20Лижне двоборство, командні змагання, естафета 4х5км, медалі
13:05Керлінг, жінки та чоловіки, вирішальні поєдинки
13:15Біатлон, жіноча естафета, 4х6км, медалі
13:18Шорт-трек, чоловіки, 500м, медалі
13:30Шорт-трек,  жінки, 1,000, медалі
14:03Шорт-трек, чоловіча естафета, 5,000м, медалі

23 лютого
02:30Сноубординг, жінки, біг-ейр, медалі
03:00Фігурне катання, жіноча одиночна довільна програма, медалі
04:00Гірськолижний спорт, жінки, комбінація, швидкісний спуск
06:15Фристайл, жінки, скі-крос, кваліфікація
07:30Гірськолижний спорт, жінки, комбінація, слалом, медалі
07:35Фристайл, жінки, скі-крос, медалі
08:35Керлінг, чоловіки, медалі
09:40Хокей, чоловіки, вирішальні поєдинки
12:00Ковзанярський спорт, чоловіки, 1,000м, медалі
13:05Керлінг, жінки, вирішальні поєдинки
13:15Біатлон, чоловіча естафета, 4х7,5км, медалі
14:10Хокей, чоловіки, вирішальні поєдинки

24 лютого
02:30Бобслей, заїзди 1 і 2 у чоловіків-четвірок
03:00Сноубординг, чоловіки, біг-ейр, медалі
04:00Гірськолижний спорт, командні змагання, кваліфікація
05:00Сноубординг, жінки та чоловіки, паралельний гігантський слалом, кваліфікація
05:28Гірськолижний спорт, командні змагання, медалі
05:58Сноубординг, жінки, паралельний гігантський слалом, медалі
06:04Сноубординг, чоловіки, паралельний гігантський слалом, медалі
07:00Лижні перегони, чоловіки, 50км, медалі
08:35Керлінг, чоловіки, медалі
13:05Керлінг, жінки, медалі
14:10Хокей, чоловіки, медалі
14:30Ковзанярський спорт, жіночий мас-старт, медалі
15:00Ковзанярський спорт, чоловічий мас-старт, медалі

25 лютого
02:05Керлінг, жінки, медалі
02:30Бобслей, заїзди 3 та 4 у чоловіків-четвірок, медалі
02:30Фігурне катання, показові виступи
06:10Хокей, чоловіки, медалі
08:15Лижні перегони, жінки, 30км, медалі
13:00Церемонія закриття
 
 
Джерело: narodna-pravda.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий