» » Мешканці окупованого Криму заборгували перед банками, державою та іншими суб'єктами господарської діяльності в Україні понад 6 млрд.грн

Мешканці окупованого Криму заборгували перед банками, державою та іншими суб'єктами господарської діяльності в Україні понад 6 млрд.грн

Автор: Журналіст від 9-02-2018, 06:30
 
 
  Борги мешканців окупованого Криму у вигляді кредитів, платні за оренду землі, нерухомості тощо перед банками, державою та іншими суб'єктами господарської діяльності в Україні перевищили шість мільярдів гривень.

  І це лише заборгованість, підтверджена в судовому порядку, та відповідні судові рішення щодо якої подані для виконання до підрозділів державної виконавчої служби на Херсонщині.
 
  У Головному управлінні юстиції області кажуть, що півтори тисячі боржників розшукують, на їх майно накладають арешт, проте фізичного доступу до нього з відомих причин немає. Втім, одним з більш ефективних попереджувальних заходів може бути арешт банківських рахунків юридичних осіб з числа боржників, відкритих у фінустановах на території материкової України.
 
 
Джерело: skadnews.in.ua
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий