» » Ціла бригада співробітників Генеральної прокуратури України з восьми чоловік працює на Херсонщині

Ціла бригада співробітників Генеральної прокуратури України з восьми чоловік працює на Херсонщині

Автор: Журналіст від 8-02-2018, 06:30
 
Ціла бригада співробітників Генеральної прокуратури України з восьми чоловік працює на Херсонщині. Їх завдання – перевірити, наскільки поліція дотримує процесуальні норми і гарантовані законом права громадян, чи дотримуються слідчі терміни кримінальних проваджень, як розслідуються тяжкі і «контрольні» злочини, у тому числі і умисні вбивства, не розкриті в минулі роки. З цією метою витягують з архівів і доставляють в місцеві прокуратури матеріали кримінальних проваджень минулих років, і не тільки.

Співробітники ГПУ також виїжджають в «кущові» відділи Національної поліції на місцях. 6 лютого, наприклад, вони працювали в Новій Каховці, 7 лютого - в Генічеську, а на черзі ще і Берислав. Які порушення і де саме перевіряючі «відкопали», поки не стало надбанням широкої гласності. Проте є достовірні відомості про те, що в деяких районах спішно «зачищають хвости», проводять звірку документації, і ще раз «шерстять» службову звітність, щоб знайти і усунути будь-які нестикування раніші, ніж на них наткнуться перевіряючі з Києва. Отже переполоху вони навели неабиякого, а що ще буде.

Робота перевіряючих настільки «засекречена», що навіть в обласній прокуратурі далеко не всі обізнані про те, скільки бригада ГПУ у нас працюватиме, і які завдання перед нею стоять. В усякому разі, прес-секретар облпрокуратури Ганна Чернявська у телефонній бесіді з автором цих рядків заявила, що жодної інформації про це не має в своєму розпорядженні. І порадила звертатися...в Генпрокуратуру України.
 

Сергій Яновський
 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий