» » Омелян розповів про подробиці залучення 7 мільярдів доларів китайського кредиту для реалізації ряду інфраструктурних проектів

Омелян розповів про подробиці залучення 7 мільярдів доларів китайського кредиту для реалізації ряду інфраструктурних проектів

Автор: Журналіст від 7-02-2018, 10:19
 
 
  Україна знаходиться в переговорному процесі з китайською стороною щодо залучення 7 мільярдів доларів для реалізації ряду інфраструктурних проектів.

  Про це міністр інфраструктури України, представник партії Народний фронт", Володимир Омелян повідомив під час прес-конференції у вівторок.

  "Під час засідання українсько-китайської комісії, яке відбулося у грудні минулого року, обговорювалася можливість залучення китайських чи то кредитів, чи то інвестицій в розмірі орієнтовно 7 млрд доларів", - сказав міністр.

  "Дійсно ця цифра прозвучала. Водночас, перелік об’єктів з нашого боку по лінії інфраструктури сформований, ми знаходимося в переговорному процесі з китайською стороною", - заявив Омелян.

  Він також повідомив, що влітку поточного року відбудеться його візит до Китаю, де планується більш детально обговорити цей проект з китайськими партнерами.

  "Є маса цікавих напрямків. Це співпраця по лінії Укрзалізниці щодо виготовлення локомотивів, концесійні дороги та мости, морські порти, бо вони серйозно розглядають Україну як частину економічного Шовкового поясу", - сказав міністр.

  "При цьому ми повинні стратегічно визначитися, в якому форматі ми співпрацюємо і яка є вартість цього проекту", - додав він.

  Як повідомлялося, Кабінет міністрів планує укласти з Китаєм рамкову кредитну угоду по ряду інфраструктурних проектів загальною вартістю 7 млрд доларів.

  Нагадаємо, китайські компанії раніше підтвердили готовність побудувати метро на Виноградар за 5 років.
 
 
Джерело: skadnews.in.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий