» » Протягом минулого року до Антирейдерського штабу Херсонщини надійшло майже 500 дзвінків

Протягом минулого року до Антирейдерського штабу Херсонщини надійшло майже 500 дзвінків

Автор: Журналіст від 5-02-2018, 20:57
 
 
  Херсонщина, як аграрна область стала першою в областю, у якій запрацював Антирейдерський штаб. На гарячу лінію надійшло майже 500 дзвінків, з яких 62 стосовно діяльності штабу, повідомив начальник юстиції Херсонщини Костянтин Хутковський на звітній прес-конференції 2 лютого.

  Із 1 серпня 2017 року створено оперативний штаб із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя. До штабу надійшло 13 звернень про рейдерство, до кінця року з них вирішили 6 проблем.

  Основне досягнення роботи штабу за 2017 рік - попередження ситуацій рейдерського захоплення підприємств.

  Костянтин Хутковський зазначив також, що були випадки, коли він дізнавався про спроби рейдерського захоплення із ЗМІ, але до Управління юстиції у Херсонській області ніхто не звертався. Саме така ситуація була із вторгненням на соєвий завод у Новій Каховці, де у результаті сутички між охороною та  20-ма нападниками до Новокаховської міської лікарні були доставлені шестеро постраждалих. 

  " Це непоодинокий випадок. Ми запрошуємо інформаторів, але вони кажуть справа перебуває у суді і у нас немає бажання звертатися", - прокоментував начальник херсонської юстиції.

  Також він додав, що обов’язково запросить представників заводу на наступне засідання Антирейдерського штабу.

  На прес-конференції не тільки звітували про виконану роботу, але й ділилися планами на 2018 рік:

  "На 2018 рік ставимо завдання, щоб ніяких силових захоплень у Херсонській області не було. Щоб підприємці, не виходячи зі зброєю на поле,вирішували питання у правовій площині", - підсумував Хутковський.
 
 
 
Джерело: naberejna.com.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий