» » Сьогодні в центрі Херсона не дивлячись на дощову погоду зібрались десятки активістів, які мають машини з європейськими номерами

Сьогодні в центрі Херсона не дивлячись на дощову погоду зібрались десятки активістів, які мають машини з європейськими номерами

Автор: Журналіст від 4-02-2018, 18:31
 
 
  Сьогодні на площі Свободи не дивлячись на дощову погоду зібрались десятки активістів, які мають машини з європейськими номерами, щоб вкотре звернути увагу на питання скасування акцизу за розмитнення автомобіля з Європи та можливість легалізації транспортного засобу.
 
  Так, організатори акції - громадська організація "Всеукраїнська організація "АВТО ЄВРО СИЛА" звернулись з відкритим листом до голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва з проханням звернути увагу на такі заходи:
 
1. Прибрати дискимінаційну норм про заборону на везення та першу реєстрацію в Україні транспортних засобів відповідних нормам євро 3 і євро 4.
2. Скасувати акциз на автомобіль, так як він не є предметом розкоші.
3. Дати можливість легалізувати вже ввезені транспортні засоби в певний термін.
4. Ввести обов'язковий техогляд і передбачити можливість ввезення тільки тих автомобілів, які його пройшли.

  На переконання активістів вони допоможуть зняти соціальну напругу, навести порядок на дорогах країни та навіть наповнити бюджет 

  Радник голови ОДА Павло Гавриш, який прийняв лист пообіцяв передати його очільнику області на подальший розгляд.

  Зважаючи на те, що питання не несе місцевого характеру , це звернення від громади ОДА має передати за профілем його розв’язання, а саме до профільного міністерства та до законотворчих органів урядування.
 
 
Джерело: khoda.gov.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий
Цитата
  • Группа: Гости
  • ICQ: {icq}
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Комментариев: 0
  • Публикаций: 0
^
Я не розумію - коли купляли мащину, знали, скільки треба будем заплатити за розмитнення? То якщо нема стільки грошей, не треба було купляти. А якщо все-таки вирішили купляти, то які питання?