» » На Херсонщину насувається нова епідемія грипу і ГРВІ

На Херсонщину насувається нова епідемія грипу і ГРВІ

Автор: Журналіст від 4-02-2018, 10:14
 
 
 
  Темпи поширення цієї хвороби помітно прискорилися. Якщо до нього кількість хворих зростала на 3% за тиждень, то тепер - понад 10%.

  Постраждали, в першу чергу, учнівські колективи, де інфекція швидко поширюється. За ту ж тиждень, і тільки в Херсоні, кількість хворих дітей у віці від 5 до 14 років підскочив з 587 до 774 осіб, каже начальник епідеміологічного відділу держустанови «Лабораторний центр Херсонської області» Наталія Єремєєва.

  Серед дітвори вистачає і тих, кого довелося госпіталізувати з ускладненнями. Так, заступник головного лікаря клінічної лікарні імені Тропіних Олег Додулев поінформував, що в дитячому відділенні стаціонару з 40 ліжок заповнені вже 34. І з цих 34 шість юних пацієнтів - з пневмонією.

  Незважаючи на підйом захворюваності на гострі респіраторно-вірусні інфекції, ні в одному навчальному закладі області карантин поки не оголошувався, оскільки число відсутніх учнів не досягло половини від їх загальної кількості. Хоча навряд чи варто сидіти склавши руки і чекати, коли це станеться. Адже директори шкіл мають право закривати окремі класи, де перестали ходити на заняття половина хлопців і більш. Причому гімназія та ліцей в обласному центрі таким правом вже скористалися. Так, може, і колегам варто наслідувати їхній приклад, а не створювати умови для поширення зарази?
 
 
Джерело: skadnews.in.ua

 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий