» » І знову повне беззаконня біля "Красної хати": громадськими активістами було виявлено і вилучено небачену кількість раколовок

І знову повне беззаконня біля "Красної хати": громадськими активістами було виявлено і вилучено небачену кількість раколовок

Автор: Журналіст від 3-02-2018, 13:52
 
 
  Як повідомляє на своїй сторінці у мережі Фейсбук Анатолій Джурмій ціна за один кілограм раків в середньому коливається від 350 до 700 гривень.
 
  Тож не дивно, що всі водойми Херсонської області вщент заповнені раколовками. На сотні кілометрів. Під час суворої заборони на вилов раків.
 
  Проте найбільшими поцінувачами цього смачного та дієтичного продукту залишаються працівники Херсонської рибної інспекції. Адже саме біля їхнього так би мовити офісу, тобто дільниці, в народі червоної хати знаходиться найбільша концентрація цих незаконних засобів лову- раколовок.
 
  1 лютого під час рейду громадського оперативного штабу при Херсонській облраді саме тут, біля червоної хати було виявлено і вилучено небачену кількість раколовок. Проте вибрати усі зафіксовані приладдя для ловлі раків виявилося нереально. Вони просто не вміщалися у човен. Адже довжина їх сягає десятки кілометрів.

  У зв'язку з цим звертаємося із проханням до керівника Водної поліції Максима Жаркова - допомогти. Разом продовжити вилучення незаконних раколовок. Адже у громадського штабу немає великих човнів задля такої кількості браконьєрських приладь. Оскільки це не перший випадок зафіксованого браконьєрства поблизу дільниці рибінспекції, можна із впевненістю констатувати, що це справа рук саме інспекторів. У зв'язку з чим вкотре звертаємо увагу голови Держрибагенства Ярослава Бєлова на критичну ситуацію у нашій області. Адже результатів перевірок, які за Вашим дорученням мали відбутися, й досі немає. Як власне і порядку на наших водоймах.
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий