» » У пункті пропуску «Каланчак» співробітники СБУ затримали колишнього заступника міністра спорту самопроголошеної ради міністрів тимчасово окупованого Криму

У пункті пропуску «Каланчак» співробітники СБУ затримали колишнього заступника міністра спорту самопроголошеної ради міністрів тимчасово окупованого Криму

Автор: Журналіст від 3-02-2018, 12:52
 
 
  Співробітники контррозвідки Служби безпеки України затримали у пункті пропуску «Каланчак»  на адміністративному кордоні з тимчасово анексованою АР Крим колишнього заступника міністра спорту самопроголошеної ради міністрів окупаційної влади.
 
  Співробітники СБ України встановили, що колишній український чиновник з квітня 2015 року до травня 2016-го перебував на посаді заступника так званого Мінспорту Республіки Крим. Після звільнення з посади він продовжив антиукраїнську діяльність у складі робочої групи із створення Державної програми окупаційної влади «Патріотичне (військово-патріотичне) виховання громадян РФ у Республіці Крим». Останнім часом зловмисник обіймав посаду секретаря Регіонального відділення загально-російської громадсько-державної організації «Добровільне товариство сприяння армії, авіації та флоту Росії». Діяльність цієї структури спрямована на порушення суверенітету та територіальної цілісності України.
 
  Оперативники спецслужби отримали інформацію, що чоловік планує виїхати з Криму до Херсонської області для вирішення особистих питань. Правоохоронці затримали його під час перетину адміністративного кордону згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчими Головного управління СБ України в АР Крим відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України. Тривають слідчо-оперативні дії.
 
 
Джерело: skadnews.in.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий