» » Представникам органів місцевого самоврядування Херсонщини пропонують взяти участь в конкурсі проектів громад від обласної ради

Представникам органів місцевого самоврядування Херсонщини пропонують взяти участь в конкурсі проектів громад від обласної ради

Автор: Журналіст від 2-02-2018, 09:08
 
 
  Представникам місцевого самоврядування з громад, міст, сіл та селищ Херсонської області пропонують взяти участь в конкурсі проектів громад від обласної ради. Про це повідомляють фахівці Херсонського Центру розвитку місцевого самоврядування у Фейсбук.  Зокрема, стосовно участі в проекті та фінансового боку, повідомляється:
 
  "До 300 тис. грн. співфінансування на 1 проект можуть отримати проекти сільських рад, до 400 тис. грн. - проекти міст районного значення та селищ міського типу; до 500 тис. грн. - проекти ОТГ та міст обласного значення. І аж до 1 млн грн - спільні проекти сільських селищних рад, міст обласного, районного значення і ОТГ".
 
  Заявки на конкурс можна надсилати до 1 липня 2018 року. Заявниками мають бути саме органи місцевого самоврядування. Всього область планує підтримати 47 проектів цього року.
 
  Детальніше про умови за посиланням.
 
 
 
Джерело: ksza.ks.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий