» » Вчора на захист міського голови Скадовська під стіни Херсонського апеляційного суду приїхали два народні депутати України

Вчора на захист міського голови Скадовська під стіни Херсонського апеляційного суду приїхали два народні депутати України

Автор: Журналіст від 31-01-2018, 18:25
 
 
  "Прикро, що ми маємо витрачати час на те, щоб захищати людей, які працюють і будують, від людей, які крадуть і руйнують", - заявив вчора, 30 січня, під стінами Херсонського Апеляційного суду народний депутат України Олег Березюк. Разом з іншим депутатом від фракції "Самопоміч" Олегом Лавриком, він прихав до Херсона підтримати Олександра Яковлєва, міського голову Скадовська, апеляцію якого розглядали у суді. 
 
  До когось Феміда поблажлива, а до когось – надміру сувора. Мера Скадовська відсторонили від посади нібито за порушення на суму 1200 гривень. Це рішення він і оскаржує у суді.
 
  На підтримку Яковлєва прибуло більше сотні скадовчан. Обіцяють вони приїхати і 20 лютого. Адже розгляд справи вчора було перенесено.
 
  Кому ж заважає Олександр Яковлєв? 
 
 
 
  "Він неугодний багатьом колишнім депутатам, тим людям, які змогли різноманітними схемами привласнити комунальну власність і зараз виводяться на чисту воду. Дуже багато незаконних оборудок було в місті. Люди, які стоять за цими оборудками і схемами, і хочуть зараз зняти мера", - зазначила мешканка Скадовська Олена Дмитренко. Більше у відеосюжеті всеукраїнського телеканалу.
 

 
 
 Джерело: skadnews.in.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий