» » Кримський завод Фірташа отруює Херсонщину

Кримський завод Фірташа отруює Херсонщину

Автор: Журналіст від 31-01-2018, 08:33
 
 
  Колишній "Кримський титан" завдає шкоди екології у прикордонних районах Херсонської області.
 
  Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

  Факт нанесення шкоди екології Херсонщини був зафіксований під час моніторингу діяльності заводу. На підприємстві утворюються небезпечні відходи: фосфогіпс, піритні огарки, гідролізна кислота, промивна кислота та інші. Останні зберігаються на фосфогіпсосховищі та кислотонакопичувачі території Чаплинського району Херсонської області.

  При цьому, взаємодія речовин, які скидаються у кислотонакопичувач призводить до появи нових сполук, які є ще більш небезпечними для довкілля та людини.

  У повідомлені міністерства зазначається, що речовини з кислотонакопичувача проникають до Ісходненського водозабору, який є єдиним джерелом питної води для Армянська, що на території анексованого Криму. Також існує велика небезпека проникнення шкідливих речовин в інші підземні водні пласти, вода з яких споживається населенням Херсонської області.

  У Міністерстві вимагають втрутитися у ситуацію відповідні державні органи України та міжнародні організації.

  Довідка.

  Після анексії півострову "Кримський титан" отримав дві реєстрації, у зв'язку з чим фактично змінив власну назву: на території України було зареєстровано підприємство Ukrainian Chemical Products. При цьому, в Москві (РФ) зареєстровано підприємство "Титанові інвестиції", в яке також входить зазначений переробний завод.
 
 
 
Джерело: skadnews.in.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий