» » Відбулося перше випробування української крилатої ракети (фото)

Відбулося перше випробування української крилатої ракети (фото)

Автор: Журналіст від 30-01-2018, 15:57
 
 
  Сьогодні успішно відбулися перші льотні випробування нової ракетної техніки - української крилатої ракети наземного базування, яка здатна точно уражати наземні та морські цілі.

  Про це повідомив Секретар РНБО України, один з лідерів партії «Народний фронт» Олександр Турчинов після завершення випробувань.  
 
   За його словами, це повністю українська розробка, яка здійснюється конструкторами державного підприємства «ДержККБ «Луч» у співпраці з іншими державними і приватними підприємствами ОПК України. «Під час випробувань, які пройшли успішно, перевірялись льотні характеристики та робота систем ракети», - пояснив він.
 
 
  Олександр Турчинов також повідомив, що Радою національної безпеки і оборони, яка координує національну ракетну програму, поставлено задачу «з розробки комплексів крилатих ракет не тільки наземного, але також морського та повітряного базування».

  «Дальність дії наших крилатих ракет та їх бойове спорядження не протирічать підписаним Україною міжнародним угодам для такого виду зброї», - додав він.
 
 
  «Для України це дуже важлива подія, тому що після тотального роззброєння української армії, яке відбулось після підписання Будапештського меморандуму, на озброєнні ЗСУ не залишилось жодної крилатої ракети», - повідомив Турчинов.

  «Сьогоднішніми випробуваннями ми відкрили новий етап ракетної програми, відповідно до якого наші Збройні Сили повинні отримати потужні високоефективні крилаті ракети, здатні на великій відстані точно вражати ворожі цілі», - наголосив Секретар РНБО, підсумувавши, що ракетні комплекси такого класу «є важливим фактором стримування агресора».
 
 
Джерело: nfront.org.ua
 
 

 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий