» » Херсонщина в лідерах по впровадженню реформи «сімейного лікаря»

Херсонщина в лідерах по впровадженню реформи «сімейного лікаря»

Автор: Журналіст від 29-01-2018, 08:58
 
Наша область визнана однією з кращих і найбільш активних, в частині впровадження медичної реформи. Про це повідомив на Всеукраїнській нараді заступник міністра зодавоохраненія Павло Ковтонюк. Також повідомлялося, що державне фінансування механізму «гроші ходять за пацієнтом» збільшено майже в два рази. Однак отримають ці кошти на все, а тільки ті області, міста та територіальні громади, які вже почали впроваджувати у себе реформу.

Нагадаємо, з початку поточного року вступив в силу перший етап медреформи, яким передбачено переформатування системи надання первинної медичної допомоги. Зокрема заплановано внесення даних про здоров'я пацієнтів в єдину всеукраїнську комп'ютерну базу. Це необхідно для того, щоб хворий міг звертатися до медустанови не тільки вдома, але і знаходячись в будь-якій точці країни. Таким чином, лікар моментально отримує всі відомості про хвороби пацієнта, який звернувся.

Також громадянам вже зараз пора визначатися з вибором сімейного лікаря та укладати відповідні договори. Дані фахівці повинні спостерігати за станом своїх підопічних, надавати їм першу медичну допомогу, проводити необхідні дослідження стану здоров'я, діагностувати і лікувати найпоширеніші хвороби. У Херсонській області один сімейний лікар обслуговуватиме в середньому від 1 800 до 2 000 чоловік.
 
 
Джерело: khersondaily.com
 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий