» » Міграційна служба України починає масові перевірки всіх громадян України, які отримали громадянство за роки незалежності

Міграційна служба України починає масові перевірки всіх громадян України, які отримали громадянство за роки незалежності

Автор: Журналіст від 28-01-2018, 18:34
 
 
  ДМС України виявила близько 80 іноземних громадян, які порушують міграційне законодавство. Державна міграційна служба почала перевірку всіх осіб, які отримали українське громадянство за роки незалежності України. Про це повідомив керівник ДМС Максим Соколюк на річній підсумковій колегії МВС.

  За його словами, зафіксовані випадки, коли суди приймали рішення про громадянство України на підставі фейкових довідок про проживання в Україні до 1991 року, виданих посадовими особами міграційної служби, що дає підставу для незаконного отримання іноземцями українського громадянства.

  "Розпочато роботу по повній перевірці підстав набуття українського громадянства за всі роки незалежності. Особливу увагу буде приділено придбання громадянства за нововиявленими свідоцтвами про народження осіб і на підставі рішень судів про встановлення факту проживання в Україні ними до 1991 року", – сказав він.
 
 
Джерело: ukr.segodnya.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий