» » Молодь Скадовська запрошує херсонців на акцію підтримки Скадовського міського голови

Молодь Скадовська запрошує херсонців на акцію підтримки Скадовського міського голови

Автор: Журналіст від 28-01-2018, 15:24
 
 
  Молодь Скадовська звернулась до всіх херсонців підтримати мирну акцію підтримки міського голови Скадовська Олександра Яковлєва, яка відбудеться 30 січня з 12.00 поблизу Апеляційного суду Херсонської області.

  Міського голову Скадовська 28 грудня 2017 року відсторонили від посади на рік за рішенням суду, який визнав його дії корупційними. Корупційні діяння полягають в укладанні угод на закупівлю за кошти міського бюджету шурупів на суму 740 грн., штемпельної подушки за 83 грн. і за 126 грн. та оснастки для печатки на суму 218 грн. Компанії, в яких було здійснено закупівлю, визнали пов’язаними із дружиною Олександра Яковлєва – міського голови Скадовська. Варто зауважити, що Олександр Яковлєв безпосередньо не бере участі у виборі постачальників: до його компетенції входить візування рахунків та підписання угод у межах своїх повноважень. На 30 січня призначено розгляд апеляційної скарги міського голови.

  Відсторонення міського голови викликало неабияких резонанс у Скадовську, де діючого міського голову дуже люблять: один той факт, що віче під час Різдвяних свят зібрало понад 300 людей у невеличкому затишному Скадовську без жодного застосування адмінресурсу, свідчить про чималу повагу до міського голови. Зокрема Олександра Яковлєва підтримує і молодь міста. Беззаперечно, це є неабияким досягненням, адже молодь у переважній більшості до подібних заходів байдужа.

  Скадовчанин Артем Костюченко у групі в мережі Фейсбук Клуб Любителів Скадовська виклав зворушливе звернення скадовської молоді із закликом до херсонців підтримати діючого міського голову Олександра Яковлєва перед та під час засідання апеляційного суду 30 січня з 12.00.

  Також напередодні, 28 січня о 13.00, у Скадовську відбувається віче на підтримку міського голови.
 
 
 
  Апеляційний суд Херсонської області знаходиться за адресою: улиця 295-ї Херсонської Стрілецької Дивізії, 1А, Херсон, Херсонская, 73000. Зупинка Площа Свободи (Фокстрот) або Апеляційний суд (якщо рухатись з боку вул. Небесної Сотні).
 
 
Джерело: visnik.ks.ua
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий