» » Вчора у Верховній Раді відбувся брифінг за участю міського голови Скадовська, якого колишні "регіонали" намагаються відсторонити від посади

Вчора у Верховній Раді відбувся брифінг за участю міського голови Скадовська, якого колишні "регіонали" намагаються відсторонити від посади

Автор: Журналіст від 18-01-2018, 06:30
 
 
  Вчора у Верховній Раді України відбувся брифінг народного депутата України Олега Березюка і міського голови Скадовська Олександра Яковлєва.

  Темою брифінгу стало обговорення постанови Скадовського районного суду про відсторонення Олександра Яковлєва від посади. Таку міру покарання за досить дріб'язкове адміністративне правопорушення, міський голова вважає занадто суворою і збирається оскаржувати в Апеляційному суді. Його підтримує народний депутат.  
 
  "Хто переможе - люди чи тиранія?" - такими словами Олег Березюк висловлює своє бачення ситуації щодо спрямованого тиску "колишніх" на очильників громад, які спромоглись отримати довіру і повагу людей своїми дієвими справами.
 
  Більше - у сюжеті Наталії Уманець, автора и ведучої телепрограмми "Європейська держава. Здобутки України" Парламентского телеканала "Рада". 
 
 
 
 
   Ця ж тема, як повідомляє Наталія Уманець, обговорювалася сьогодні на профільному комітеті. 
 
  Про прецендент використання судів для тиску на політичних опонентів говорила в своєму інтерв'ю народний депутат Вікторія Войцицька.
 
 
 
   Незабаром міський голова Скадовська буде брати участь у зйомках програми. Про це також повідомляє Наталія Уманець. "23 січня детально говоритимемо про сьогодення і майбутнє вашого прекрасного міста", - пише тележурналіст. Міста, яке відстоює сьогодні свої демократичні права на представництво своїх інтересів.
 
 
Джерело: skadnews.in.ua

 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий