» » Стихійна акція протесту нелегальних таксистів у Чонгарі закінчилась нападом на співробітника "Укртрансбезпеки"

Стихійна акція протесту нелегальних таксистів у Чонгарі закінчилась нападом на співробітника "Укртрансбезпеки"

Автор: Журналіст від 13-01-2018, 16:00
 
 
  Стихійна акція протесту нелегальних таксистів, які вчора ввечері перекрили автотрасу Харків-Сімферополь, закінчилася нападом на співробітника міжрегіонального управління «Укртрансбезпеки».

  Коли він спробував проїхати через заблокований «піратськими» перевізниками пішохідний перехід, один з учасників акції (житель села Чонгар) вдарив його кулаком в обличчя.

  Тепер, за фактом нанесення потерпілому легких тілесних ушкоджень, Генічеський відділ Національної поліції вже почав кримінальне провадження.

  "Таксист, який накинувся на інспектора «Укртрансбезпеки», від дачі показань відмовився, пославшись на статтю 63 Конституції України. Однак є свідчення потерпілого і свідків, так що уникнути відповідальності у нього все одно не вийде", - говорить начальник Генічеського відділу Національної поліції, полковник Андрій Лещенко.

  Як стало відомо, в акції протесту (вона тривала близько години) брали участь нелегальні перевізники з сусідніх сіл Атамань, Поповка, Чонгар, Новий Труд. Вони вперто відмовляються оформити документи на свій бізнес, і платити податки, посилаючись на те, що їм «треба годувати сім'ї».

  А коли контролюючі органи намагаються притягнути їх до відповідальності, влаштовують заворушення і конфлікти з водіями рейсових автобусів, які працюють на тих же маршрутах легально.
 
 
Джерело: khersonci.com.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий