» » Як на Херсонщині Діда Мороза пограбували

Як на Херсонщині Діда Мороза пограбували

Автор: Журналіст від 12-01-2018, 14:45
 
В кінці минулого року Великоолександрівський райсуд розглядав справу, свідком по якому виступив ... Дід Мороз, а точніше, громадянин, який зіграв роль всенародно улюбленого персонажа.

Чоловіка в традиційному новорічному антуражі, з бородою з вати і мішком подарунків привезли на легковику дві соціальних працівниці. Вони напередодні Нового року переодяглися в Снігуроньок та попрямували вітати пенсіонерів.

Вийшовши з машини, жінки не закрили її, при цьому залишили свої особисті речі в салоні. В одній з сумочок знаходилися два мобільні телефони. На це нехитре добро спокусився один перехожий, правда, не відразу.

Побачивши, як в одному з приватних будинків зникли дві Снігуроньки і Дід ​​Мороз, чоловік почав бити у двері, закликаючи ряджених привітати і його теж. Не дочекавшись реакції, скривджений громадянин вліз в припарковану машину і привласнив два мобільника.

Коли Дід Мороз і Снігуроньки виявили пропажу телефонів, почали дзвонити на свої телефонні номери. Злодій додумався відповісти, почав говорити нісенітниці.

Через пару годин йому спало на думку вкрадене повернути, на зворотному шляху він був затриманий поліцією, а пізніше розкаявся. Покаранням для підсудного стали 4 місяці арешту.
 
 
Ксенія Ветрова 
Джерело: "ХЕРСОНЦІ"
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий