» » У Херсоні зловмисники намагалися відібрати у жінки сумку та погрожували вихопити з візка маленьку дитину, якщо херсонка не віддасть їм гроші

У Херсоні зловмисники намагалися відібрати у жінки сумку та погрожували вихопити з візка маленьку дитину, якщо херсонка не віддасть їм гроші

Автор: Журналіст від 10-01-2018, 06:30
 
 
  Пригода з мешканкою Херсона трапилася у новорічний вечір, але відомо про неї стало лише зараз: весь цей час жінка шукала свого рятівника і знайшла в управлінні ДСНС.
 
  Троє імовірних грабіжників почали чіплятися до 47-рівчної жінки, що з малим сином у візку поверталася херсонським парком Тропіних з аптеки. Зловмисники намагалися відібрати у жінки сумку та погрожували вихопити з візка дитину, якщо херсонка не віддасть їм гроші. За жінку вступився молодик, який став очевидцем пригоди. Хлопець рекомендував мамі з дитиною втікати, а сам залишився один на один з трьома нападниками. Він пригрозив зловмисникам, що звернеться до Корабельного відділу поліції, що розташований неподалік. Таким чином інцидент був вичерпаний.

  Утім, жінка, що втекла з дитиною, не знала, що сталося з її захисником, зате знала, що він працює рятувальником. Вона звернулася до обласного ДСНС і нарешті змогла подякувати вісімнадцятирічному Івану Панасюку, командир відділення 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини по охороні Білозерського району.
 
 
 
Джерело: zp.depo.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий