» » Невдоволені херсонці знову збираються до столиці на протестну акцію: вони сподіваються прискорити реформу рибної галузі

Невдоволені херсонці знову збираються до столиці на протестну акцію: вони сподіваються прискорити реформу рибної галузі

Автор: Журналіст від 5-01-2018, 10:08
 
 
  Відповідну інформацію у фейсбуці повідомив активіст Олександр Дьяков:

  Увага!!! Небайдужа громада Херсонщини!!!

  Керівництво держави розповідає, що в країні проведено понад 100 реформ. Хто із нас в це вірить? Хто бачить й відчуває ці реформи? Де вони? Немає!!!

  Наприклад, де анонсована реформа рибної галузі, яку, приїздивши на Херсонщину, нещодавно обіцяв прем'єр-міністр Гройсман та в.о. міністра АПК Ольга Трофімцева, коли ми їздили до неї в Київ? Її також не відчувають херсонці. 
 
 
 
 

  Акваторію нашої області, яку грабували вже понад 15 років, злочинцем - державним службовцем Б. Артющиком, і далі обкрадають. 

  Є переможці в Рибоохоронний патруль, яких вже майже півтора року в корумпованих судах не допускають до призначення. Суди вже всі переможені, кандидати на посади в новий не корумпований орган вже пройшли навіть спец-перевірку, але до сьогодні так і не призначені! Чому? 

  Тому що Б. Артющик грабує наші річки, возить хабарі до Києва тим, хто не призначає переможців. А хто не призначає, нам дуже добре відомо!

  Саме до цих псевдореформаторів громада Херсонщини, ветерани АТО, ЗМІ виїжджаємо на мітинг до столиці. Будемо їх люструвати та примушувати до здійснення тих реформ, які вони наобіцяли українцям та не роблять!!! Гуртуємося разом, беремо плакати, покришки та усе необхідне! Якщо ми самі цього не зробимо, то рибу й раків наші діти вже не побачать при такому грабунку, який зараз чинить керівництво Херсонської рибінспекції зі своїми інспекторами!!!

  Активістам з районів прохання повідомити про кількість людей, які візьмуть участь в акції. Дату виїзду буде повідомлено додатково.
 
 
 
Джерело: favoritekherson.co
 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий
Цитата
  • Жека

  • 5 січня 2018 10:26
  • Группа: Гости
  • ICQ: {icq}
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Комментариев: 0
  • Публикаций: 0
^
разве это не прекрасно, что теперь что то добиться необходимо брать покрышки и митинговать, правильной дорогой идем товарищи !!!!