» » Які нові штрафи готують водіям: інфографіка від МВС

Які нові штрафи готують водіям: інфографіка від МВС

Автор: Журналіст від 5-01-2018, 09:00
 
Кабмін має намір підвищити штрафи за перевищення швидкості і водіння без прав, однак для цього Рада повинна внести зміни до КУпАП, повідомляє  "ЛIГАБiзнесIнформ".
 
Уряд запланував підвищення штрафів за деякі поширені порушення правил дорожнього руху, проте воно вступить в силу тільки після внесення Верховною Радою відповідних змін до Кодексу про адмінпорушення. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Зокрема, штраф за перевищення швидкісного обмеження в 50 км/год пропонується підвищити з нинішніх 510 грн до 3,4 тис грн. За залишення місця ДТП пропонується встановити штраф також 3,4 тис грн і передбачити можливість позбавлення водійських прав на термін до шести місяців.
Крім того, в 20 разів пропонується збільшити штраф за керування транспортом без водійських прав - до 10,2 тис грн, а за повторне порушення карати штрафом в 40,8 тис грн.

За задумом МВС, позбавлені права керування особи, спіймані за водінням, платитимуть штраф в розмірі 20,4 тис грн, а за повторне таке порушення протягом року - 40,8 тис грн.
 
 
Також в міністерстві нагадали, що для введення деяких інновацій досить було відповідних постанов Кабміну. Одне з таких нововведень - обмеження швидкості руху в населених пунктах до 50 км/год з 1 січня 2018 року (постанова КМУ від 10.11.2017 №883).

Крім того, вже працює новий порядок видачі водійських прав (постанова КМУ від 10.11.2017 №885). Тепер перше посвідчення водія в сервісних центрах МВС буде видаватися на два роки з правом обміну на постійне в тому випадку, якщо за два роки особа взагалі не порушувала ПДР або порушувала не більше двох разів.

У МВС зазначили, що Кабмін також схвалив законодавчі зміни в частині впровадження відеофіксації порушень ПДР та посилення відповідальності за водіння в нетверезому стані.
 
 
 
У грудні 2017 року спікер МВС Артем Шевченко заявив, що відео- та фотофіксація перевищення швидкісного обмеження в 50 км/год запрацює до кінця 2018-го.
 

Інфографіка: mvs.gov.ua
Джерело: news.liga.net
 
 
 
 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий
Цитата
  • Группа: Гости
  • ICQ: {icq}
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Комментариев: 0
  • Публикаций: 0
^
. ( ). : [url=http://disk-space.ru/download/19598498be/PleyKey_patch_v_1.0.07.rar.html] [/url] | [url=https://youtu.be/6hal9jqONSo] [/url] !!! . "" 70 . . , ! 2005 . !!! . .