» » Новорічна активізація шахраїв у Херсоні

Новорічна активізація шахраїв у Херсоні

Автор: Журналіст від 4-01-2018, 10:25
 
Практично кожен день жителі Херсона читають новини про хитрощі злодіїв і шахраїв, але багато хто думає, що: "Слава Богу, зі мною таке не сталося" або "я на таке не потраплю", так думав і один з херсонців ...

У передноворічний день наш читач Олександр Курсанов зі своєю дівчиною, як і всі херсонці поїхали за покупками в магазин:

"Я припаркував машину на стоянці біля" АТБ "на Шуменському і ні про що не думаючи, крім покупок, поставив автомобіль на сигналку і пішов. Через деякий час, я побачив, що брелок з ключами від машини спрацював, благо, що вони були в руках ".

Вже через хвилину, Олександр вибіг з магазину і побачив, як біля машини метушаться двоє невідомих східної національності: "Я зразу почав включати сигналку - не спрацювала, поки підбіг до машини, то вони зникли серед інших машин на стоянці. Думав обчислити машину в якій ноутбук видно або щось подібне, адже чув, що ця схема працює методом улову сигналу автомобіля через спеціальні пристрої ".

"Тепер потрібно встановлювати нову сигналізацію, навіть не знаю якої потужності, адже у шахраїв багато способів і методів, щоб обдурити людей. Найсумніше, що зайшовши в інтернет, загуглив, звідки бетутся такі механізми і побачив техніку, яка сприяє ось таким зломам .. .і як ви думаєте звідки такий "винахід" родом?! ... made in China ", - обурюється потерпілий.

"Це означає те, що за пару тисяч гривень, будь-яка людина може" озолотиться "?! Чому у нас таке дозволяють ввозити в країну? Я просто в шоці!", - каже Олександр.

Новорічна та різдвяна метушня - це добре, але не втрачайте пильності, дорогі херсонці! Звертайтеся до правоохоронних органів, нехай вживають відповідних заходів.
 
 
Джерело: khersondaily.com
 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий