» » Водна поліція вилучила у браконьєрів біля "Красної хати" 20 тис. раків (ФОТО)

Водна поліція вилучила у браконьєрів біля "Красної хати" 20 тис. раків (ФОТО)

Автор: Журналіст від 3-01-2018, 11:21
 
    "І все це в період жорсткої заборони на ловлю раків і з мовчазного потурання Нацпарку і при повному сприянні Херсонрибохрани. Інакше як пояснити той факт, що більшість незаконних знарядь лову були вилучені біля відомої "Красної хати", де знаходиться пост Херсонрибоохорони.
 
  Зрозуміло, що співробітники водної поліції заслуговують на окрему подяку за те, що просто чесно і якісно виконували свою далеко не основну роботу. Чого не скажеш про їх колег по цеху, тобто по воді.

  Логічне запитання - чим займався Нацпарк? Мабуть відпочивав, святкуючи Новий рік. Чим зайнята Рибінспекція? Ну тут без змін, розвитком браконьєрського бізнесу в нашій області.

  Тому, що б всі ці раколовки не були вкрадені і знову перепродані браконьєрам, тобто щоб уникнути спекуляцій і можливості наживи з боку співробітників Рибінспекції і незрозумілої позиції Нацпарку було прийнято безпрецедентне решення. Абсолютно всі вилучені знаряддя злочину знищити. Тобто спалити. Що і було зроблено в присутності першого заступника голови Херсонської облради Василя Зеленчука, депутатів і представників громадськості.
На жаль, подібні випадки масового браконьєрства в нашому регіоні ростуть в геометричній прогресії. По всім водоймам Херсонської області безчинствують браконьєри. І протистоїть їм на даному етапі тільки Водна поліція.

   А на тлі цієї вакханалії Херсонська область котрий місяць, а то й рік, чекає обіцяних Києвом реформ ", - повідомляється в пості Джурмія.
 
 
 
 
 
Джерело: khersonline.net
 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий