» » В Україні заборонили продавати відомі медпрепарати

В Україні заборонили продавати відомі медпрепарати

Автор: Журналіст від 1-01-2018, 16:00
 
 
  В Україні заборонили продавати відомі препарати від болю в кишечнику, запорів, діареї. Мова йде про Панкреатин і Лінекс.

  Напередодні новорічних свят популярні ліки від переїдання і здуття вилучаються з продажу, повідомляє "Народна Правда” з посиланням на "Соцпортал".

  "Тимчасово заборонена реалізація та застосування препарату Панкреатин, порошок (субстанція) у поліетиленових мішках для виробництва нестерильних лікарських засобів, серії 222.621, виробництва Німеччини”, – йдеться в розпорядженні на порталі Держслужби з лікарських засобів.
 
 
 
 
  Держслужба з лікарських засобів також повідомляє, що суб’єктам господарювання, які зберігають, реалізують і застосовують Панкреатин, необхідно негайно перевірити наявність цього засобу. Препарат слід вилучити з продажу і помістити в карантин.

  Нагадаємо, в аптеках заборонили продавати популярний засіб від застуди "Фармацитрон”. Причина заборони пояснюється невідповідністю препарату, який застосовується під час простудних захворюваннях, показникам "Опис” та "Розчинення”.

  Раніше в МОЗ опублікували список препаратів, які абсолютно не діють при грипі, хоча і широко рекламуються.
 
 
Джерело: narodna-pravda.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий