» » “Номінувала сама себе”: українців вразив черговий скандал з Корчак

“Номінувала сама себе”: українців вразив черговий скандал з Корчак

Автор: Журналіст від 1-01-2018, 12:30
 
 
  НАЗК направило уряду клопотання про нагородження почесним званням "Заслужений юрист України” голови агентства Наталії Корчак і інших співробітників.

  Копію цього клопотання від вересня 2017 року опублікував проект "Марлин”, передає "Народна Правда".

  Крім Наталії Корчак також нагородити пропонується керівника відділу документообігу НАЗК Вікторію Башкатову, заступника керівника відділу з питань захисту викривачів Євгена Богатова, керівника відділу методологічної роботи Юлію Зальцберг і заступника керівника департаменту моніторингу конфлікту інтересів Ірину Мостову.

  Клопотання підписав інший член НАЗК Олександр Серьогін. Але без узгодження з самої Наталією Корчак це номінування було б неможливим.
 
 
  Як відомо, в березні цього року Гройсман закликав Корчак і інших членів НАЗК піти у відставку. Корчак погодилася оцінити роботу НАЗК  на "трійку”.

  За неповний 2017 рік голова НАЗК Наталія Корчак  заробила один мільйон гривень.

  Як відомо,  гучний скандал розгорівся між головою НАЗК Наталією Корчак та екс-керівником департаменту фінансового контролю НАЗК Ганною Соломатіною.

  Керівник департаменту фінансового контролю НАЗК Анна Соломатіна звинуватила главу НАЗК Наталю Корчак у фальсифікаціях перевірок електронних декларацій і зловживанні службовим  становищем.

  Також вона заявила, що "куратор НАЗК” в Адміністрації президента намагався встановити контроль над рішеннями агентства, а коли Соломатіна відмовилася, Корчак фактично підпорядкувала її департамент лояльній до себе людині. Через це Соломатіна написала заяву на звільнення.

  В АП заперечують інформацію, публічно озвучену і передану в антикорупційні органи Соломатіною.

  Разом з тим, згідно з довідкою за результатами перевірки стану організації роботи в департаменті фінансового контролю і моніторингу способу життя, яка є в розпорядженні УП, НАЗК  дійсно уникало перевірок декларацій вищих посадових осіб держави.

  Національне антикорупційне бюро передало матеріали справи про можливу корупцію в НАЗК в Службу безпеки України для подальшого розслідування.

  НАЗК тимчасово закрило повний доступ до реєстру електронних декларацій для Національного антикорупційного бюро України (НАБУ).
 
 
Джерело:  narodna-pravda.ua
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий