» » З квітня банки будуть тримати звіт перед Нацбанком про кожний виданий кредит як для фізособи, так і компанії

З квітня банки будуть тримати звіт перед Нацбанком про кожний виданий кредит як для фізособи, так і компанії

Автор: Журналіст від 30-12-2017, 19:48
 
 
  З квітня банки будуть тримати звіт перед Нацбанком про кожний виданий кредит як для фізособи, так і компанії.

  Станом на 1 січня, 1 лютого і 1 березня 2018 року звіт буде надаватися в тестовому режимі. А з 1 квітня настане основний режим експлуатації.

  Дані будуть надаватися відповідно до постанови Нацбанку, яким регулятор доповнює чинні правила організації статистичної звітності.

  Нагадаємо, вже у першому півріччі наступного року НБУ хоче змусити фінансові установи розробити плани щодо зниження обсягів т.зв. "проблемної заборгованості”, оскільки за останні шість місяців загальна сума "мертвих” кредитів взагалі не змінилася, та визначити конкретні дати їх втілення у життя.

  Також нагадаємо, фахівці банківської сфери відзначають, що зараз Україна має дуже високий потенціал для подальшого зростання кредитного ринку. Прогнозується, що в 2018 році можуть знизитися процентні ставки за кредитами готівкою на суму понад 100 тис. грн  – одразу на 5-12 процентних пункту. Такі прогнози озвучили банкіри, що прийняли участь в опитуванні. За даними  НБУ, наразі очікування банків щодо кредитування стали найвищими з початку 2015 року.
 
 
Джерело: narodna-pravda.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий