» » У неплатників аліментів Херсонщини почалася “чорна смуга”

У неплатників аліментів Херсонщини почалася “чорна смуга”

Автор: Журналіст від 25-12-2017, 07:30
 
 
  У Херсонській області з 1-го грудня триває рейд за адресами аліментників. Виконавці приходять до злісних неплатників, які накопичили по кілька десятків тисяч гривень боргу.

   Декого лякає рішення суду про опис і продаж майна. Менше ніж за місяць половина з 2 тис. аліментників повернули 5 млн гривень.

  Часто в аліментників нема чого описувати. Вони не працюють і не мають цінного майна, що можна продати на біржі, а за отримані гроші утримувати дитину.

  Найкраще на аліментників впливає заборона на виїзд. Всі, кого зупиняють на кордоні, повертаючись, погашають борг. Великі надії в органів юстиції і на ефективність залучення боржників до громадських робіт.

  "Більшість – це ті люди, у яких відсутнє бажання заплатити аліменти. Я більше ніж упевнений, що вони не хочуть знайти роботу. Але ми тоді зможемо їм її надати. І замінимо теплий диван на мітлу”, – заявив начальник головного управління юстиції в Херсонській області Костянтин Хутковський.

  Раніше повідомлялося, що через помсту чоловіки часто не дають колишнім дружинам дозволу на поїздки дітей за кордон. У новому законопроекті передбачено, що якщо батько не платить аліментів, то його дозвіл не потрібен.

  Також нагадаємо, що чоловіків, які ухиляються від сплати аліментів, пропонують зробити "популярними”. Тож в Україні створять реєстр неплатників аліментів та зроблять до нього публічний доступ.

  Також повідомлялося, що у Міністерстві юстиції виступають за посилення відповідальності батьків, які уникають сплачувати аліменти на утримання дитини. Наприклад, окрім того, що сума сплати може зрости, також горе-батьку заборонять виїзджати за межі держави. Законопроект з цього питання може бути прийнятий до кінця року.
 
 
 
Джерело: narodna-pravda.ua
 
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий
Цитата
  • Группа: Гости
  • ICQ: {icq}
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Комментариев: 0
  • Публикаций: 0
^
Моїй донці допомогла адвокат виршити сімейну проблему Іващенко Мирослава http://www.advokatzp.com.ua/всі контакти на сайті . Звертайтесь