» » На Херсонщину насуваються три хвилі небезпечного грипу

На Херсонщину насуваються три хвилі небезпечного грипу

Автор: Журналіст від 24-12-2017, 19:29
 
 
  За інформацією обласного лабораторного центру міністерства охорони здоров'я, на Херсонщині протягом минулого тижня на грип та ГРВІ захворіло 5 103 людини. З них 3 7909 дітей до 14 років.

  Госпіталізовано 190 хворих, з яких 150 дітей. У той же час, медпрацівники відзначають зниження рівня захворюваності на 4 %, порівняно з попереднім тижнем. Проте розслаблятися не рекомендують, оскільки найближчим часом, як в Україні, так і в нашій області очікується епідемія.

  Прогнозують, що її пік припаде на січень наступного року. За даними Департаменту охорони здоров'я, зараз поширюється вірус Мічиган. Це різновид штаму H1N1, який є підвидом свинячого грипу. Цієї зими очікується три штами вірусу грипу. Два з них типу А: свинячий і Гонконгський, а також вірус типу В Брісбен. Найбільшу загрозу являє свинячий грип, особливо його різновид Мічиган. Хвороба дуже важко протікає і призводить до серйозних ускладнень.

  Щоб не запустити хворобу і попередити небезпечні наслідки, лікарі рекомендують при перших симптомах, для початку визначити, який це вид захворювання. Якщо звичайна застуда, то можна обійтися домашнім лікуванням. Але перед цим все-таки варто звернутися до лікаря, адже деякі ознаки характерні і для більш важких типів захворювань. Наприклад, це закладеність носа, нежить, чхання, біль і подразнення в горлі, покашлювання. У разі респіраторної інфекції до даних симптомів додається температура до 39 градусів. При грипі вона піднімається ще вище, супроводжується болями голови і м'язів, слабкістю, ознобом.

  При будь-якому з вірусних недуг хворого ізолюють в окреме приміщення і дають багато теплого пиття, щоб швидше вивести з організму шкідливі речовини і заповнити втрату рідини внаслідок рясного потовиділення.

  З антибіотиками краще почекати. Їх варто вживати лише після призначення лікарем. Те ж стосується і антивірусних препаратів. Їх призначають у разі ГРВІ, грипу. Не слід забувати, що ці ліки крім допомоги можуть надати і згубний вплив. Наприклад, для антибіотиків характерне порушення мікрофлори в кишечнику, виснаження імунітету. Слід тільки сприяти організму в боротьбі з хворобою, а не виконувати всю роботу за нього.
 
 
Джерело: nvr-info.in.ua
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий