» » У Скадовську відбувся незвичний благодійний аукціон

У Скадовську відбувся незвичний благодійний аукціон

Автор: Журналіст від 20-12-2017, 20:54
 
 
  У Скадовську відбвся незвичний аукціон, про який у своїму блозі розповідає скадовчанка Олександра Яблонська.

  Організувала аукціон "скадовський кондитер, майстер тортів, рулетів та неймовірних пряників" Наталія Гусарчук. У чому ж полягала ідея, запропонована Наталією?

  "Майже всі скадовчани знають трагічну історію  16-річного хлопця Сергія Ілюхіна, який пів року тому отримав тяжку травму хребта і зараз прикутий до ліжка. Лікування можливе, але воно дуже дороге, - розповідає блогер. - І от коли здається що все, що могли зробити зробили, допомоги нема звідки чекати, на допомогу приходять звичайні люди".

  Наталія Гусарчук оголосила благодійний аукціон, головними лотами якого стала її продукція - торт та святкові набори пряників. А щоб стати учасником аукціону, скадовчани мали перераховувати кошти на лікування Сергія.

  До аукціону, як розповідається у публікації, долучились інші скадовські майстрині, які виготовили та додали до аукціону свої лоти, чим збільшили кількість призів. 

  "Цілий місяць, гривня до гривні, надія до надії, слово до слова, скадовчани  та небайдужі люди з інших міст збирали гроші, силу надії та віру у добро для Сергія. Було зібрано 15381,93 гривні, неймовірну енергетику та запалено іскру надії у серцях Сергія та його мами", - повідомляє Олександра Яблонська. 

  Розіграш відбувся 19 грудня на День святого Миколая. Зібрані кошти перераховані на рахунок мами Сергія, а подарунки вручені переможцям аукціону. 
 
 
  "19 грудня, коли у повітрі витає казка, а звичайний сніг перетворюється на срібло, оживають кольорові дитячі сни, здійснюються найзаповітніші бажання й мрії, а ВЕСЬ СВІТ стає на краплинку ДОБРІШИМ і ЩАСЛИВІШИМ… Святий Миколай дарує подарунки вашим діткам і Сергію!” –  сказала організатор незвичного аукціону Наталія Гусарчук підводячи підсумки цієї неймовірної акціїї.

  Але на цьому добра справа не завершилась. Олександра Яблонська підкреслює, що "коли гарні справи попадають до рук щирих людей, казка не закінчується, вона продовжується".

  Всі переможці, як повідомляє автор публікації, не просто отримали свої призи, вони їх або купили, щоб передати Сергію додаткові кошти до свята, або передали до лотів Новорічного балу. Деякі подарунки передали Сергію та його мамі. 
 
 
Джерело: skadnews.in.ua


реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий