» » На Херсонщині грабіжники цинічно викрали продукти харчування у дітей з школи-інтернату

На Херсонщині грабіжники цинічно викрали продукти харчування у дітей з школи-інтернату

Автор: Журналіст від 6-12-2017, 06:30
 
 
  Злодії вкрали їжу у сиріт. У Новій Каховці обнесли комору школи-інтернату. Причому не просто зламали двері або вікно, а проломили цегляну стіну. І через пролом винесли все, що «припало до смаку», починаючи від консервації, і закінчуючи запасом свіжих фруктів і овочів.
 
  Зараз в школі-інтернаті встановлюють кількість викрадених продуктів і суму збитку, а поліція шукає злочинців. Вони, до речі, подбали про те, щоб затруднити цю роботу - інструмент, за допомогою якого пробивали стіну, забрали з собою, відбитки пальців теж не залишили.  На коморах інтернату камер відеоспостереження не було, тому зараз оперативники вивчають записи таких камер на сусідніх будівлях - можливо, в їх «поле зору» потрапили злодії, що втікають з краденими харчами, або їх машина.

  Зазвичай, продукти в магазинах, кафе або з домашніх льохів розтягують бродяги, але у випадку зі школою-інтернатом Нової Каховки «почерк» злочинців інший. Занадто великі обсяги краденого товару, та й прагнення залишити якомога менше слідів для бродяг теж не дуже характерно. Вони не дуже-то побоюються потрапити до виправної колонії, так як на волі їм часом живеться гірше, ніж за колючим дротом. Тому і «замітанням слідів» представники цієї категорії злочинців рідко бувають стурбовані.
 
 
Джерело: newday.kherson.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий