» » У наступному році на ремонт доріг Херсонщини буде виділено понад 280 млн гривень

У наступному році на ремонт доріг Херсонщини буде виділено понад 280 млн гривень

Автор: Журналіст від 3-12-2017, 18:19
 
 
  Відповідно до проекту плану фінансування на 2018 рік прогнозована сума фінансування з державного бюджету на ремонт і утримання місцевих доріг по Херсонській області буде становити 281,2 млн грн, що більше у 7 разів ніж та сума коштів, що була виділена у поточному році з державного бюджету на ці цілі (38 млн грн).

  Про це сьогодні під час засідання колегії ОДА повідомив начальник управління транспорту, дорожньої інфраструктури та зв'язку ОДА Валерій Соценко.
 
 
 
  Він зазначив, що це стане можливо у ході створення територіального дорожнього фонду.

  До переліку автомобільних доріг загального користування, що мають першочергове значення для області та підлягають ремонту у 2018 році увійдуть 10 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування протяжністю 111,9 км.

  Також запропоновано здійснити у 2018 році ремонт та будівництво місцевих доріг вздовж моря загальною протяжністю 67,2 км на суму 263600,00 тис. грн.

  Службою автомобільних доріг в пропозиціях до проекту плану на 2018 рік передбачено відремонтувати 175,1 км доріг на загальну суму 1 673,2 млн. грн. у тому числі по основних об’єктах:

- М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на Таганрог), 85,0 км, в межах Олешківського та Каховського районів,

- Р-57 Олешки – Гола Пристань – Скадовськ, 6,4 км,

- Т-04-03 Мар’янське – Берислав – /Р-47/, протяжність - 73,7 км, (завершення ремонту дороги в межах області),

- Т-22-07 /Т-04-03/ – Високопілля – Велика Олександрівка - Берислав, на найбільш зруйнованій ділянці - 10,0 км.

  Що дозволить забезпечити сучасний стан інфраструктури елементу великого «шовкового шляху» що проходить територією Херсонщини.

  У 2018 році буде продовжена робота спрямована на забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до транспортних послуг в частині придбання спеціальних транспортних засобів.

  Довідково

  Верховною Радою України затверджено зміни до Бюджетного кодексу України та Закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства», які набувають чинності з 01 січня 2018 року.

  Змінами передбачено створення територіальних дорожніх фондів за рахунок надходження з державного дорожнього фонду субвенції місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг в населених пунктах по об’єктах на які розроблена проектно-кошторисна документація.
 
 
 
Джерело: gopri-rda.gov.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий