» » Неординарна фігура міського голови Скадовська не влаштовує любителів застарілих корупційних схем у курортному місті

Неординарна фігура міського голови Скадовська не влаштовує любителів застарілих корупційних схем у курортному місті

Автор: Журналіст від 2-12-2017, 06:30
 
 
  Минулого тижня у громадських місцях Скадовська з’явилися листівки зі змістом, спрямованим проти міського голови Олександра Яковлєва. Листівки ці анонімні, а тому немає ніякого сенсу полемізувати з їх авторами. Але проаналізувати цю ситуацію варто.
 
 
 
  Те, що подібна форма боротьбі проти міського голови рано чи пізно проявиться – було зрозуміло ще з того моменту, коли Олександр Яковлєв отримав переконливу перемогу на виборах міського голови.

  Не лише  для нашого міста, а й для середовища своїх колег він став доволі неординарною фігурою. По-перше, він прийшов до влади не з чиновницького середовища, а тому не успадкував методи правління застарілої і звичної бюрократичної форми. По-друге, він і як особистість незвичний для сприйняття своєю релігійністю, новизною поглядів і добре вираженими патріотичними настроями. Звичайно, ця особливість перешкодила меру міста зручно «вмонтуватися  у десятиліттями сформовану схему стосунків з депутатським корпусом, впливовими колами та паралельними владними структурами нашого міста і району.

  Немає ніякої потреби захищати, чи навпаки критикувати Олександра Яковлєва  на посаді міського голови. Він очолив міську раду за народним волевиявленням, отже оцінку йому може ставити лише громада.

  Але розбирає цікавість – кому ж вигідно сіяти у місті настрої недовіри до діючого мера?

  Можна впевнено сказати, що ініціатива розповсюдження компромату  не походить з середовища простих скадовчан. Навіть поверхневе вивчення відгуків простих людей про дії міського голови свідчить про те, що вони схвалюють його починання щодо благоустрою міських вулиць і тротуарів, набережної і зони відпочинку. Що ж до антисанітарного стану міста і забруднення моря, про що сказано у листівці, то скадовчани бачили ці проблеми ще недавно у більш загрозливому вигляді і тепер не відчувають хвилювання.

  Отже, можна зробити припущення, що авторами компромату є люди, чиї інтереси вступили у протиріччя, а може і в конфлікт з позицією міського голови. А ці настрої, як це не дивно, недавно спостерігалися на сесіях міської ради у частині депутатського корпусу.

  Звичайно, можна глибше вивчити ситуацію і проаналізувати причини виникнення неузгоджених позицій щодо тих чи інших питань, з яких почалася полеміка між міським головою та депутатами. І тоді коло ймовірних анонімних авторів листівки ще більше звузиться.

  Але кому це потрібно?

  Краще шукати спільні точки зору і розробляти більш ефективні методи роботи на користь громади, аніж звинувачувати один одного.
 
 
Джерело: skadnews.in.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий