» » Скадовчан зарошують розпочати підготовку до новорічного балу

Скадовчан зарошують розпочати підготовку до новорічного балу

Автор: Журналіст від 29-11-2017, 18:43
 
 
  У Скадовську розпочато підготовку до Другого міського новорічного балу,  який  цього року буде організовано у Скадовському районному будинку культури 30 грудня о 18 годині. Минулого року бал проходив у міській раді, тепер же більше городян матимуть змогу взяту участь у більш просторому приміщенні. А готуватись потрібно вже сьогодні.
 
  Майбутні учасники балу мають змогу розпочати підготовку і відвідати заняття з хореографії. Перше заняття Лариса і Володимир Шаронови вже провели вчора, 28 листопада. Але, щоб добое підготуватись, одного заняття замало. Тренування проходитимуть щовівторка та щочетверга у залі спортивного танцю на другому поверсі районного будинку культури. Початок о 18 годині.
 
  Міський бал традиційно має благодійну мету. Цього року бажаючих запрошують надати власні роботи або цікаві експонати для аукціону. Про це повідомляється на офіційному сайті міської ради.
 
  Скадовчан запрошують взяти участь у визначній новорічній події та чекають на цікаві пропозиції до програми міського заходу.
 
 
 
Джерело: skadnews.in.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий