» » Приватбанк попередив про нове шахрайство у соцмережах

Приватбанк попередив про нове шахрайство у соцмережах

Автор: Журналіст від 28-11-2017, 11:23
 
 

  Приватбанк повідомив про новий вид шахрайства у соціальній мережі Instagram. Своїх користувачів банк закликав бути обачними.

  У стрічці новин Instagram все частіше з’являються рекламні повідомлення з інформацією, що кожен громадянин України відтепер може отримати 3800 гривень. У коментарях фейкові акаунти користувачів розповідають, що їм нібито вже зарахували ці гроші на картку Приватбанку, йдеться у повідомленні прес-служби Приватбанку.

  У разі переходу за рекламним посиланням користувачу пропонують зареєструватися й отримати гроші, продавши частину свого інтернет-трафіку.

  Під час реєстрації користувачів просять ввести особисті дані та інформацію про рахунки в Приватбанку.

  "Жодного законного приводу, який передбачав би отримання кожним громадянином України 3800 гривень, немає”, – попереджають у банку.

  Приватбанк закликав не довіряти такій рекламі, не переходити за сумнівними посиланнями та не розголошувати особисту інформацію та дані своїх банківських карток. Хакери вкрали понад 10 млн грн з понад 1,5 тис. банківських карт. Учасники угруповання викрадали реквізити доступу для дублювання реквізитів платіжних карт. Після чого "зчитували” банківські картки клієнтів. Крім того, вони заражали інформаційні мережі банків шкідливим ПЗ для отримання несанкціонованого доступу до даних. 

 

 Джерело: narodna-pravda.ua

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий