» » Водіїв-початківців очікують два радикальні нововведення

Водіїв-початківців очікують два радикальні нововведення

Автор: Журналіст від 27-11-2017, 21:22
 
 
  У намаганні домогтися від водіїв виконання Правил дорожнього руху, український уряд із подачі правоохоронців вирішив затиснути гайки водіям-початківцям.

  Тепер права молодим водіям видаватимуть тимчасові, строком дії на два роки. Новачкам також обмежили швидкість їзди – не більше як 70 км/год. Якщо протягом цього часу початківець лише двічі погорить на порушенні ПДР, то без додаткових іспитів отримає постійне посвідчення водія.

  Такі норми записані в постанові Кабміну №885 "Про внесення змін до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами”.

  Якщо водія-початківця позбавлять права на керування транспортними засобами, то посвідчення йому не повернуть – йому потрібно буде заново пройти медогляд та скласти теоретичні та практичні іспити у сервісному центрі МВС.

  Постійні права водіям-початківцям, які майже не порушували Правила дорожнього руху, видаватимуть без додаткових іспитів.

  А от "у разі вчинення особою протягом двох років з дня видачі вперше посвідчення водія трьох і більше адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху обмін такого посвідчення здійснюється із складенням теоретичного та практичного іспитів у сервісному центрі МВС”, – ідеться в постанові.
 
 
Джерело: narodna-pravda.ua
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий