» » Державну екологічну інспекцію через підозру у шаленій корупції буде ліквідовано

Державну екологічну інспекцію через підозру у шаленій корупції буде ліквідовано

Автор: Журналіст від 12-11-2017, 14:32
 
 
  Державну екологічну інспекцію неможливо вилікувати від корупції, тому вона буде ліквідована, а замість неї буде створено нова природоохоронна служба. Про це повідомляє "5 канал".

  В ефірі міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак розповів про ліквідацію Державної екологічної інспекції .

  "Ми звільнили керівника цієї екоінспекції, на це пішло доволі багато часу, адже він держслужбовець і я, як політик, був вимушений слідувати закону. Ми здійснили довгі перевірки цієї служби. У нас є обґрунтовані підозри шаленої корупції. І якщо ви подивитись мої останні заяви стосовно Державної екологічної інспекції, я говорив, що це є руїна, на якій побудована корупційна піраміда. Унікальний приклад – Грибовицьке сміттєзвалище, де відбулася катастрофа, так от Державна екологічна інспекція три роки не могла туди потрапити, щоб перевірити", – зазначив Семерак.

  "Результати перевірки я передав в усі правоохоронні органи, пройшло більше місяця і поки що мовчать. Ми встановили, що існували реєстри хабарів – за це має хтось відповідати", – наголосив він.

  "З моєї точки зору вилікувати екоінспекцію неможливо. Я подав до Кабміну про ліквідацію Державної екологічної інспекції і створення нової природоохоронної служби", – заявив міністр екології.
 
 
 
Джерело: forpost.lviv.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий