» » Переможців конкурсу проектів розвитку територіальних громад профінансують на 2,5 млн грн

Переможців конкурсу проектів розвитку територіальних громад профінансують на 2,5 млн грн

Автор: Журналіст від 11-11-2017, 20:00
 
Депутати підтримали фінансування проектів – переможців конкурсу проектів розвитку територіальних громад, сіл, селищ, міст Херсонської області у сумі 2546,92 тис. грн.

Вказана сума буде передбачена в обласному бюджеті на 2018 рік. Зазначимо, фінансування проектів можливе лише за умови їх співфінансування з відповідних місцевих бюджетів за розподілом між трьома категоріями учасників. Оскільки за четвертою категорією (спільні проекти територіальних громад сіл, селищ, міст, районних рад та об’єднаних територіальних громад) не надійшло жодного проекту, то рада конкурсу перерозподілила кошти у сумі 1,5 млн грн, передбачені на ІV категорію, наступним чином:

І категорія (проекти сільських рад) – 857,00 тис. грн;

ІІ категорія (проекти селищних рад та міських рад міст районного значення) – 620,00 тис. грн;

ІІІ категорія (проекти районних рад, міських рад обласного значення та об’єднаних територіальних громад) – 1062,92 тис. грн.

Дане питання підтримали 48 депутатів під час ХV сесії Херсонської обласної ради VІІ скликання.

Додамо, що всі представлені на розгляд Ради проекти, а їх 21, стали переможцями першого обласного конкурсу. Херсонська обласна рада вже готується до проведення другого конкурсу, старт якого заплановано на січень 2018 року. За словами заступника голови обласної ради, ініціатора конкурсу Оксани Рукавішнікової, в наступному році очікується набагато більше проектів. У зв’язку з цим, переглядаються терміни проведення конкурсу. За попередніми даними кінцева дата подачі документів – 31 липня. А вже з серпня розпочне працювати експертна група, переможців традиційно обиратиме рада конкурсу. Фінансування переможців 2018 року здійснюватиметься у 2019 році.
 
 
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий