» » Поліція Херсонщини проводить оперативно-профілактичне відпрацювання області

Поліція Херсонщини проводить оперативно-профілактичне відпрацювання області

Автор: Журналіст від 11-11-2017, 18:00
 
З метою стабілізації криміногенної обстановки, забезпечення публічного порядку та безпеки громадян, попередження фактів незаконного обігу наркотиків, зброї, боєприпасів, вибухових речовин поліція Херсонщини проводить оперативно-профілактичне відпрацювання області. Особлива увага приділяється місцям масового перебування громадян, в першу чергу залізничним станціям та автовокзалам. Також проводиться перевірка транспортних засобів на стаціонарних постах поліції, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.
 
Головне управління Національної поліції в Херсонській області звертається до гостей та мешканців Херсонщини з проханням з порозумінням ставитися до заходів поліції. Тримайте при собі особисті документи.
 
У разі виявлення покинутих сумок, пакетів, підозрілих предметів або громадян терміново телефонуйте до поліції. Нагадуємо, що всі дзвінки з мобільних телефонів на номер «102» одразу приймають оператори «Єдиного центру 102» обласного главку поліції. Після чого інформація терміново передається автопатрулям поліції та в чергові частини районних підрозділів поліції.
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий