» » Питання підтримки фермерів Херсонщини обговорили на високому рівні

Питання підтримки фермерів Херсонщини обговорили на високому рівні

Автор: Журналіст від 7-11-2017, 13:56
 
Днями Херсонщину відвідав заступник міністра аграрної політики та продовольства Віктор Шеремета, який займається питаннями підтримки фермерства, кооперації та розвитку сільських територій.

Він поспілкувався з представниками агропромислового бізнесу Херсонщини та з керівництвом Департаменту агропромислового розвитку ОДА і вислухав пропозиції щодо вдосконалення механізмів державної підтримки фермерства: 

«Сьогодні ми шукаємо шляхи – яким чином влада може підтримати малого виробника сільського господарства, відпрацьовуємо механізми. Я вже побував за цей короткий термін в різних областях, сьогодні на Херсонщині, щоб почути пропозиції».
 
 
  Директор Департаменту агропромислового розвитку Олександр Паливода відмітив під час спілкування з заступником міністра, що на сьогодні немає єдиних цільових програм для підтримки та розвитку переробних підприємств.

  «Існує думка, що необхідно розвивати переробку, але в програмі часткової компенсації сільгосптехніки вітчизняного виробництва переробного обладнання немає. Багато напрямів переробки, такі як консервація, молочна та хлібна продукція, виробництво олії та вина маючи можливості для реконструкції та переобладнання, могли б інтенсивніше розвиватись на Херсонщині, створювати товар експортної якості та забезпечувати жителів області робочими місцями. Тому ми запропонували заступнику міністра, розглянути дане питання у Міністерстві», - зазначив Олександр Паливода.

  Також директор Департаменту запропонував обрати топ видів продукції переробки, яка може бути конкурентоспроможною на світових ринках, і активно підтримувати її виробництво на рівні держави, щоб  за цими позиціями Україна змогла увійти в трійку світових лідерів. Такими продуктами могли б наприклад стати мед, вино, горіхи, рис.

  Під час зустрічі були також обговорені питання підтримки кооперативного руху та створення профільних асоціацій по різних напрямках сільськогосподарського виробництва.
 
 
 
Джерело: favoritekherson.co
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий