» » На 40 гектарах землі однієї з ферм Скадовського району вирощували різні види тютюну без наявності дозвільних документів

На 40 гектарах землі однієї з ферм Скадовського району вирощували різні види тютюну без наявності дозвільних документів

Автор: Журналіст від 18-10-2017, 13:11
 
 
  На 40 гектарах землі однієї з ферм Скадовського району вирощували різні види тютюну без наявності дозвільних документів та відображення у бухгалтерському та податковому обліку. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомляє перший заступник голови ДФС України Сергій Білан.    
 
  «Тютюн переробляли з використанням промислового обладнання, що забезпечує масове виробництво, та постачали для необлікованого виробництва тютюнових виробів на вітчизняні підприємства – виробники через підприємство – імпортера тютюнової сировини. З метою приховування незаконної діяльності, реалізацію сировини тютюну здійснювали через мережу Інтернет з використанням всеукраїнських служб доставки», - зазначає Сергій Білан. 
 
  За словами фіскала, під час незаконної діяльності використовувалась наймана праця 14 осіб без оформлення трудових відносин та сплати обов’язкових платежів.
 
  «За результатами проведених заходів ліквідовано підпільне виробництво тютюнової сировини, вилучено та передано на відповідальне зберігання 10,2 тон готової тютюнової продукції орієнтовною вартістю майже 1,4 млн. грн., промислове обладнання, що забезпечує масове виробництво, призначене для переробки та зберігання сировини тютюну, орієнтовною вартістю 1,2 млн. грн., чорнові записи та бухгалтерські документи, що підтверджують факт виготовлення та реалізації підакцизних товарів», - повідомляє перший заступник голови ДФС  України. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Джерело: skadnews.in.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий