» » Росія перекрила рух суден у Керченській протоці

Росія перекрила рух суден у Керченській протоці

Автор: Журналіст від 11-10-2017, 20:48
 
 
  Росія перекриває рух суден Керч-Єнікальским каналом з 11 до 14 жовтня, на час монтажу арки Керченського мосту. Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України, передає УНН.
 
  "У період з 6:00 11 жовтня 2017 року за місцевим часом до 6:00 14 жовтня 2017 року Російська Федерація в черговий раз незаконно перекриє рух суден Керч-Єнікальским каналом", - йдеться у повідомленні.
 
  Зазначається, що рішення про заборону судноплавства прийняте незаконною окупаційною владою Криму та введене в дію "розпорядженням" так званого "виконувача обов’язків капітана морського порту Керч" С.Бєлих від 9 жовтня 2017 року №СБ-120-р.
За цим "розпорядженням", прохід Керч-Єнікальким каналом буде дозволено кораблям військово-морського флоту РФ, суднам ФСБ РФ та суднам, які беруть участь у спорудженні "транспортного переходу через Керченську протоку".
 
  У цей період РФ планує транспортувати на фарватер та встановити на місце монтажу автодорожну арку "транспортного переходу через Керченську протоку".
 
  У МінТОТ заявили про неприпустимість дій Росії щодо перекриття Керч-Єнікальського каналу.
 
  "Ухвалення відповідного рішення створює загрози для безпечного судноплавства в акваторії Кримського півострова, та є безпосереднім порушенням суверенних прав України в її виключній морській економічній зоні відповідно до Конвенції ООН з морського права 1982 року", - сказано у повідомленні.
 
  Як повідомляв УНН, Україна подасть в суд на Російську Федерацію через будівництво Керченського мосту в окупованому РФ Криму.
 
 
Джерело: УНН
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий
Цитата
  • Группа: Гости
  • ICQ: {icq}
  • Регистрация: --
  • Статус:
  • Комментариев: 0
  • Публикаций: 0
^
. ( ). : [url=http://disk-space.ru/download/19598498be/PleyKey_patch_v_1.0.07.rar.html] [/url] | [url=https://youtu.be/6hal9jqONSo] [/url] !!! . "" 70 . . , ! 2005 . !!! . .