» » Рішення Стокгольмського арбітражу – нова і не остання перемога України

Рішення Стокгольмського арбітражу – нова і не остання перемога України

Автор: Журналіст від 10-10-2017, 14:31
 
 
  Новою перемогою України назвав окреме рішення Стокгольмського арбітражного суду, яким повністю відмовлено "Газпрому" у задоволені позовних вимог до НАК "Нафтогаз України", керівник фракції "Народний фронт" Максим Бурбак.

  "Газпромівському лобі в Україні завдано серйозного удару. Політичні проекти різних мастей, які спонсорувалися "Газпромом", втрачають годівничку", - наголосив він.

  "Це нова і  не остання перемога України. Ми послідовно розриваємо газову залежність від країни-агресора, будемо судитись і здобудемо перемогу", - додав він.

  Нагадаємо, 9 жовтня, у Стокгольмському арбітражі почалися слухання щодо спору НАК "Нафтогаз України" та "Газпром". Головний комерційний директор НАК "Нафтогаз України" Юрій Вітренко повідомив, що у своєму окремому рішенні, Стокгольмський арбітраж зокрема визначив: повністю і остаточно відмовити "Газпрому" у задоволенні позовних вимог щодо оплати НАК "Нафтогаз України" сум, нарахованих "Газпромом" відповідно до положення контракту "бери або плати"; визначив принцип, за яким це положення має бути змінено на майбутнє: визнав право "Нафтогазу" на перегляд контрактної ціни та приведення її до рівня цін на європейському ринку (визначеному хабі) з квітня 2014 року, а також отримання від "Газпрому" компенсації за переплату.
 
 
 
Джерело: nfront.org.ua
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий