» » Протистояння служби охорони національного парку "Нижньодніпровський" та Херсонрибохорони набуває кульмінаційного характеру

Протистояння служби охорони національного парку "Нижньодніпровський" та Херсонрибохорони набуває кульмінаційного характеру

Автор: Журналіст від 28-09-2017, 06:30
 
 
  Як повідомляє на своїй сторінці у мережі Фейсбук НПП "Нижньодніпровський" наразі протистояння служби охорони національного парку "Нижньодніпровський" та Херсонрибохорони набуває кульмінаційного характеру.
 
  Так, у відповідь на складення чисельних актів правопорушеннь в сезон нерестування, вилов раколовок, безлічі сіток та інших знарядь незаконного лову на водних об’єктах, які знаходяться вкрай поблизу відповідних відділів Херсонрибохорони, працівники цієї установи гучно та громогласно поширили відео, де співробітник служби охорони нацпарку займається ловлею риби на спінінги в забороненій водній зоні.
 
  Так, порівняти спінінги з кілометрами сіток чи сотнями раколовок дуже важко. Але це зовсім не звільняє працівника служби охорони нацпарку від відповідальності за свої вчинки. Тому керівництво національного парку «Нижньодніпровський» офіційно повідомляє, що на даний момент впроваджено службове розслідування стосовно факту неповної службової відповідності співробітника служби охорони парку Володимира Оберемченко. Про висновки службового розслідування зобов’язуємося вчасно повідомити громадськість.
 
  Втім і досі чекаємо на звіти Херсонрибохорони стосовно актів правопорушень її працівників, укладених службою охорони нацпарку ще навесні. Чи покарані недобросовісні інспектори?
 
 

реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий