» » У Херсоні голова Укртрансбезпеки розповів, як заощадити гроші на ремонті доріг

У Херсоні голова Укртрансбезпеки розповів, як заощадити гроші на ремонті доріг

Автор: Журналіст від 24-09-2017, 22:38
 
 
  Під час зустрічі з мером Херсона Володимиром Миколаєнко глава Державної служби України по безпеці на транспорті Михайло Ноняк  розповів про заходи, які допоможуть зберегти асфальт у хорошому стані і істотно заощадять гроші на ремонт доріг.
 
  Перший крок - дистанційний контроль:
«У проїжджу частину вмонтовуються датчики, які подають дані в Укртрансбезпеку, Національну поліцію і Автодор  в онлайні-режимі».
 
  Кожна служба зможе моніторити потрібну їм інформацію», - пояснив глава Укртрансбезпеки.
 
  Михайло Ноняк також розповів, що програма відрізнятиме хуру від легкового авто.  Інспектор отримуватиме олінклюзив інформацію про транспортний засіб: реєстраційні дані, ліцензії, наявність штрафів у даної машини.
 
  За словами Ноняка, Європа планує допомогти Україні з рамками дистанційного контролю. Вже наступного року планують виділити кошти для 15 рамок.
 
  Другий крок по збереженню доріг –  пересувні габаритно-вагові комплекси.  До кінця року Укртрансбезпека отримає 78 нових ГВК.  «3-4 комплекси, я гадаю, Херсон отримає», - прокоментував Михайло Ноняк.
 
  Нагадаємо, що у Херсонській області такий комплекс лише один – він працює на Бериславському шосе. Володимир Миколаєнко погодився, що такі заходи вкрай необхідні для міста і області: «Інакше ми виділятимемо щороку десятки мільйонів на ремонт доріг».
 
 
 
Джерело: naberejna.com.ua
реклама партнерів


Комментарии:

Оставить комментарий